Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy 29 éves férfi nem érzi...

Egy 29 éves férfi nem érzi magát gáznak, hogy egy 17 éves lánnyal van együtt?

Figyelt kérdés
2015. márc. 7. 15:33
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Már 1,5 éve.
2015. márc. 7. 15:33
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
furcsa, de biztos jó
2015. márc. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
25%
Miért kéne, ha normális a lány. 18 voltam mikor a volt párommal összejöttem ő meg 35. 5 évig együtt voltunk.
2015. márc. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
25%

nem, mert őt nem érdekli a korkülönbség.

az se érdekli őket hogy te mit gondolsz.

és hogy más emberek mit gondolnak.

2015. márc. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
18%
én 22 vagyok és nem tartanám számomra gáznak, viszont 29 évesen már igen. :S Azért van egy bizonyos határ és ez a 12 év korkülömbség elég gáz mit ne mondjak... de ilyenek a mai 17 évesek, hogy kigyúrt faszi kell nekik és ha ezt nem kapják meg a 17 évesektől, akkor idősebbet keresnek... mind2 fél hibás ebben, de tudtommal van egy olyan törvény, hogy nem sexelhet csak 16 éves kortól és szülői engedélyel, 18 éves kortól lehet szabadon választott partnerrel engedély nélkül. Tehát még 1 év hátra van a lánynak tehát a szülei, ha beperlik azt a 29 éves faszit, azon sok lóvét kaszálhatnak. :) És ugye pénz beszél kutya ugat.
2015. márc. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Ilyen törvény nincs szerencsére.
2015. márc. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
A szerelem nem ismer határokat. Ha jól érzitek magatokat, akkor nem számít. Lényeg az őszinteség és az, hogy a lány szeressen, ne csak a pénz, egzisztencia stb miatt legyen veled, hanem mert jó neki, tisztel és szeret. A kor az csak egy mértékegység, egy állapot. Semmit nem jelent. Más kérdés, hogy a begyökersedett társadalmi elvárások mit tartanak normálisnak. De ne más és ne a "kimitmond" vélemények miatt szakítsatok ez kudarc volna.
2015. márc. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én azért leültetném a 29 évest, hogy mégis mi a fszt akar a lányomtól? Mit tud nyújtani neki - dugáson kívül, psze -, amiért vele van?


Amúgy tök gáz, életképtelen lúzer, amiért lánykákkal kezd a saját korosztálya helyett.

2015. márc. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 xp ali ***** válasza:
61%
Vannak előnyei egy idősebb pasinak. Kocsi, pénz, jobban tudja kezelni fiatal lányt, ilyesmi. De sztem majd elmúlik. Ha meg nem akkor valszeg boldogok egymással. :)
2015. márc. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

Figyi má #8.


Életképtelen a 29 éves? Lehet, hogy őt már pont nem csak az motiválná, hogy dugja a lányod.

Jobb az, ha a saját osztálytársa törli bele a faxát a lányod hajába? Akinek még éppen alakul a személyisége, az identitástudata?

Akinek ha azt mondja az osztálytársa, hogy akkor faszagyerek, ha dugás után lebax egyet a csajnak?

Biztos, hogy a 29 évessel van bajod?

Jaa, hogy te ilyen kretén voltál 29 évesen is?

Az más, sry.

2015. márc. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!