Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy- hogy ennyire megváltozta...

Hogy- hogy ennyire megváltoztam néhány nap alatt?

Figyelt kérdés
Nagyon trehány voltam, sose raktam rendet.Nem hallgattam a szüleimre. De vasárnap elkezdtem takarítani az ablakom, letörölgettem és rendet raktam.Tegnap ahogy hazajöttem az iskolából elpakoltam a cipőm és a kabátom.Ezután elmosogattam azután meg kimostam az akváriumot.Ma meg megint lemostam az ablakom az ajtómon is.Elpakoltam a könyveim, felporszívóztam és felsepertem a konyhában.Mitől változtam meg ilyen hirtelen?Azelőtt sosem takarítottam magamtól
2010. febr. 16. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
menj szihológushoz..
2010. febr. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Benőtt a fejed lágya:)

Ugye, nem olyan borzasztó nagy feladat egy kis rendet csinálni, és utána olyan jó érzés szétnézni, és elégedetten szemlélni a műved:) Csak így tovább:D

2010. febr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen tényleg jó érzés ,hogy rend van körülöttem.Kezdem természetesnek érezni ,hogy házimunkát csinálok.
2010. febr. 16. 20:02
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Ráuntál a körülötted lévő koszra és rendetlenségre. Ez rám is rámtör kb 3 havonta.
2010. febr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen természetes. Velem is van ilyen vagy baromi rendetlen vagyok, utána napokig meg sokat segítek otthon a házimunkában, rendetrakok. :D
2010. febr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

fiú vagy vagy lány?

és hány éves?

2010. febr. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

13/L.

Ma felsepertem a konyhát feltöröltem és a folyosót is lesepertem, feltöröltem és lemostam a korlátot.Nem tudom hogyan vettem rá magam de megcsináltam.

2010. febr. 17. 16:28
 8/8 anonim válasza:
az tök jó. Szerintem normális változás. Kezded érezni h lány vagy és nem árt ha rend van körülötted. Mostanában én is nagyon sokat sütök meg takarítok 16/l
2010. márc. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!