Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Melyik helyzetet választanátok?

Melyik helyzetet választanátok?

Figyelt kérdés

A)olyan suliba jársz ahol bármire felkészülhetsz (közép iskola) ezért bármi lehetsz ami szabadságot ad ,de a sok lehetőség döntés képtelenné tesz

B)olyan helyre jársz ami egy dologra felkészít ,de szinte tökéletesen ezért elképzelni se tudod hogy bármi más hivatás létezne számodra ,de ott van a mi van ha nem jön össze ?

melyik helyzetet választanátok ? melyikbe vagytok vagy köztes ? és miért



2015. márc. 23. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én az A-t választanám és választottam is. Matek-infón vagyok, ahonnan ugyebár bármilyen egyetemre lehet menni, mert tanulsz nyelveket, de ezek mellett reál tantárgyakat is és lesz egy kis informatikus végzettséged is.

16/L 1o. osztály

2015. márc. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább a. Angol tagozatra járok más nyelvet is tanulok , és szeretnék egy harmadikat is majd nemsokára elkezdeni magán úton. Felsőfokú angolra törekszem illetve németből is szeretnék minél jobb lenni. Ez egy jó kiindulópont lehet , ha sok nyelven tudok. Nagyjából úgyis tudom ,hogy nem reál szakra mennék továbbtanulni.
2015. márc. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

B típusú iskolába járok, és ha újra választanom kellene, akkor mindenképpen az A típusú iskolát választanám.

Istenem, olyan hülye voltam :DDD pofánbaxnám magamat, ha visszamehetnék az időben, az biztos

2015. márc. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A-t választottam,bár már 7.osztályban tudtam hogy mi akarok lenni és tényleg olyan egyetemre jelentkeztem,szóval igazából B-be is mehettem volna,de nem bántam így se! :)
2015. márc. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A:)

Én sima hatosztályos gimibe jártam. Csak fakt volt 11-12.-ben, de amúgy semmi speckó.

2015. márc. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is az A-típusba "tartozok". Emelet németes gimibe járok, magánúton készülök a felsőfokú angolra, emellett pedig nagyon a reál tárgyak felé húz a szívem, és jövőre kémia-matek faktos leszek. Szerintem azért nem teszi döntésképtelenné az embert a sok lehetőség, mert mindenki tudja, hogy mi az, amiben van olyan jó, hogy érdemes arra elindulnia.

16/L, 10. osztály

2015. márc. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"A" tipus inkabb egy gimnazium.

A "B" viszont szakkozepiskolakra jellemzo nagy szamban.

En is "A"-t valasztanam,es valasztottam is!:)

2015. márc. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!