Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik helyzetet választanátok?

Melyik helyzetet választanátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most megyek gimibe,ami jó pár km-re van a falumtól, egy közeli városban. Busszal tudok csak közlekedni. A közeli buszmegállóval az a gondom (ami fél percre van tőlünk),hogy tele van romákkal. Nem a származásuk a gond,hanem mindenkibe belekötnek aki él és mozog. Nem tagadom,félek tőlük. Már előre görcsbe van a gyomrom. Sajnos általánosba is sok atrocitás ért,mivel mindig próbáltam csinos lenni ezért kaptam rengeteg gonosz megjegyzést tőlük. van egy b verzió,azaz elsétálok egy másik buszmegállóba,ami negyedórára van.De mivel 'dombon' van,fel kell sétálnom,ezért ez télen rizikós. Szerintetek mi lehet a megoldás ebben a helyzetben? Ti mit tennétek? Előre is hálásan köszönöm! 15l
2012. szept. 1. 22:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

szerintem hozzá fogsz szokni, most csak elsőre tűnik durvának

nem éjszaka közlekedsz suliba, fényes nappal csak nem fognak már belédkötni, valamint nem hiszem, hogy egyedül leszel

2012. szept. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hát én inkább a dobos verziót választanám,viszont ha nem nagyon akarsz addig elsétálni akkor azt csinálnám hogy utolsó pillanatban mennék a közelebbi buszmegállóba.Pl egy perccel azelőtt hogy jön a busz.Addig nem történhet nagy baj.
2012. szept. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én erre is mennék,meg arra is.

Ha esetleg kifigyelnének,sosem fogják tudni mikor bukkansz fel arra.

2012. szept. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én vagy később érnék a buszmegállóba, a busz indulása előtt 1-2 perccel, vagy inkább választanám a másik buszmegállót.
2012. szept. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

nyugodj meg tuti, hogy a buszmegbe nem csak TE meg még kb 5 roma lesz, biztos lesz még a faluba más ember is aki reggel azzal a busszal megy, gondolok itt akár felnőttekre is...hidd el ha beszólnak, lesz más melletted, aki meg fog védeni :)


vagy mikor kimész a buszmegbe csináld azt hogy telefonon beszélgetsz valakivel vagy hallgass zenét, mintha meg se hallanád őket! :)

2012. szept. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Persze5-ös,mert olyan világot élünk,hogy azonnal megvédenek...hol élsz te?

Itt ha valaki haldoklik is átlépik.

És az még nem biztosíték,hogy a buszmegállóban nem provokálnak,simán megteszik a buszon is!

2012. szept. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Biztosan nem te vagy az egyetlen a faluból, aki abba a gimibe jár. Járjatok ki együtt a buszhoz!

Egyébként egy elhagyatott domb sokkal veszélyesebb egy egyedül mászkáló lányra, mint egy zsúfolt buszmegálló. Utóbbi helyen legfeljebb beszólogatnak, de a dombon le is teperhetnek.

2012. szept. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat! Azt elfelejtettem,hogy sajnos rossz környéken élek,és ezzel a busszal egyedül én járnék ,a barátaim illetve a 'normálisak' mind a másik busszal járnak. Felnőttek elképzelhető,hogy vannak. Igen,egyébként nem csak a buszmegállótól,hanem a buszozástól is tartok. A telefonos ötletre én is gondoltam,de ha mindennap telefonálnék akkor meg az lenne fura. Mindenesetre próbálok nyugodt maradni,pár ilyenkor este kisebb pánikroham tör rám,mert tényleg nagyon félek.
2012. szept. 1. 23:11
 9/14 anonim ***** válasza:
Nincs mód arra, hogy reggel valaki elkísérjen a másik buszmegállóba, esetleg kocsival odavigyenek a szüleid?
2012. szept. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs :/ Anyukámnak nincs jogsija,apukám meg a busz indulása előtt egy órával már elmegy dolgozni.
2012. szept. 1. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!