Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A gazdag lányok miért hiszik...

A gazdag lányok miért hiszik azt magukról, hogy ők a világ közepe?

Figyelt kérdés
14ées lány vagyok 8.-os nem vagyunk gazdagok egy kis házban lakunk szüleim dolgoznak átlagosan élünk de van egy pár osztálytársam akik teljesen el vannak szállva maguktól.Nagyon gazdagok mindennap új ruha persze a legdivatosabb kocsival jönnek mert hát még se ülnek biciklire mint például én órán a kilakozzák a körmüket a tanár persze nem szól rájuk meg végig beszélik az órát mert apuci biztos bejönne a suliba balhézni rám akármit csinálok rögtön rámszólnak.Miért kivételeznek velük csak azért mert több pénzük van mint másoknak.Lenézően beszélnek mindenkivel ez a négy lány ők legjobb barátnők.Ha hazamennek nincs semmi dolguk én meg mosogathatok mert nekünk nem futja házvezetőnőre de minek ha nekik casak az apjuk dolgozik az anyjuk meg egésznap vásárolgat mindegyik lánynál így van annyira idegesítő nektek mi a véleményetek.
2010. febr. 18. 15:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Ahogy mondani szokás: "Pénz beszél, kutya ugat!"

Sajnos amíg vannak gazdagok a világon, addig mindig az ő seggüket fogják nyalni, az ő legjobb barátjuk akarnak majd lenni.

De majd nézd csak meg, hogy sokkal nehezebben fognak családot alapítani, mert tudják róluk, hogy csak egy felszínes "barbie babák", alég kevés férfi van aki ezt kibírja.

Sajnos én sem egy gazdag családból származom, de azért ami kellett arra meg volt a pénz, persze nem azt mondom hogy a legjobb ruháim voltak, de volt két farmerem, cipőm, pulóvereim, és kész, és jól éreztem magam. Aztán 18 évesen elkezdtem dolgozni, volt egy kolleganőm aki kerek perec kijelentette hogy ő nem azért van itt hogy dolgozzon, mert nekik van pénzük, hanem hogy ne unatkozzon otthon. Mondanom sem kell, hogy sokként ért, de nem mondtam rá semmit, csak amikor már fél óránként járt kávézni cigizni akkor megemlítettem a főnökeim felé, és érdekes mód ki is rúgták..

Szal ezzel csak azt akarom mondani, hogy tojd le őket, éld a saját életedet, és sosem tudhatod.. lehet hogy olyan szuper munkahelyed lesz, hogy bármit megvehetsz magadnak mert annyit fogsz keresni :)

Én a pénzt most a fél éves fiamra költöm :)

2010. febr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%
ilyen az élet.ha megtehetik akkor miért ne tegyék meg?
2010. febr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell azért minden gazdag embert ugyan ugy nevezni.

Most őszintén ha neked ennyi pénzed lenne mit csinálnál?Gondolom ülnél a padban,mint a kisangyal és ugyan ugy viselkednél mint most?hA ŐK EBBE születtek bele,miért ne csinálhatnák meg?Neked ezrt kell tanulni,hogy legyen pénzed és nem azzal foglalkozn,hogy dehát ő miért teheti meg?Azért mert a mai világba az a léneg mennyi pénzed van.Ez van szokj hozzá..tudom,hogy sz*r meg minden..nem kell féltékenynek lenni..erre nem tudok mit mondani.

2010. febr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
64%
Megértelek!NEkem is hasonló helyzet! 6.os vagyok! pár osztálytársam volt eddig a legjobb barátnőm! kiközösítettek ahogy egyszer nem mentem velük filmet nézni mert nem értem rá! Ők is azt hiszik övéké a világ!!Mindenkit csúfolnak és piszkálnak is!:@
2010. febr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mivel otthon ők a világ közepe, így ezt már megszokta és ennyi. Amúgy ha ott van apuci meg anyuci akkor tényleg ő a világ közepe és bármit megkaphat! Úgyhogy az elmélettel nincs baj!

Én igazából ezen nem stresszelek. Mivel többek ők mint én? Hát semmivel.. Szóval szerintem te se foglalkozz ezekkel.

2010. febr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
sztem nem minden gazdag gyerek ilyen. nekem is van gazdag barátnőm(mongyuk nem annyira nagyon gazdag)és ő tejjesen normális.
2010. febr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
nem tudják,hogy milyen szerencsések.
2010. febr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát ezt meg kell szokni, mert mindig lesznek ilyenek. Ne foglalkozz velük, határolódj el tőlük, viszont ha beszólnak, akkor szerintem jól el kéne verni őket. (Ezt nem komolyan mondtam, csak én vagyok ilyen agresszív. Viszont egy kiadós verés után biztos nem mernének szemétkedni.) :))) 15/l
2010. febr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sajnos van ilyen osztálytársam nekem is. Arról beszélgettek (vagyis ő beszélt a többi bólogatott+nevetett) a seggnyalóival, h milyen olcsón, 120.000Ft-ért megy luxushétvégére a családjával. Egészen szürreális jelenség tud lenni egy ilyen majom két oldalkocsival, mint az amerikai filmek :D

12/L

2010. máj. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
nem kell általánosítani. az egyik legjobb barátnőmet levelezés útján ismertem meg. másfél év után találkoztunk, addig meg sem említette, milyen anyagi helyzetben vannak. a bizonyos találkozás az volt, hogy elmentem hozzájuk egy hétre. akkor derült ki, hogy nagyon gazdagok. de ez sose volt téma, ő nem henceg vele, teljesen normális, nem százezrekért vesz ruhát. egyébként apukája magánfogorvos, plusz kórházakban is van, és alig van otthon, szóval azért annyira nem fenékig tejfel ez az élet...
2010. máj. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!