Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van internetes barátotok/barát...

Van internetes barátotok/barátnőtök?

Figyelt kérdés
ha igen hogy ismerkedtetek meg és hány évesek vagytok?
2015. ápr. 7. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Van barátom is, barátnőm is, én 15 vagyok ők pedig 16 évesek.:)
2015. ápr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs, mivel szerintem az nem igazi barátság ha nem tudsz találkozni az illetővel.
2015. ápr. 8. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nincs. Nem tudnék barátként tekinteni olyanra akivel nem/alig találkozok és mindig neten beszélgetünk. Alapból nem írnám le a komolyabb problémáimat semmilyen chatbe. Nekem az a barát akit feltudok hívni ha baj van és tudunk is találkozni és támaszkodhatok rá (persze ez teljes mértékben igaz fordítva is).


Netes haverokra pedig nincs szükségem.

2015. ápr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van.Ő külföldön él.
2015. ápr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van. :)

Tök furán találtunk egymásra. :D Ő a teljes nevével, én a becenevemmel vagyok fönt WeHeartIt-en, már régóta szívelgettük egymás Neymaros képeit, de nem volt semmi. Aztán volt az a szerb ribis korszak (ami nem volt igaz), én meg írtam egy kommentet (facebookkal) egy cikkhez, ő meg válaszolt a kommentemre. Aztán írtam neki (ott a cikk alatt), hogy én "ismerem" őt, mire mondta, hogy ő is felismert engem. :D Utána bejelöltük egymást face-en, meg bekövettük egymást Instán és azóta elég gyakran beszélgetünk. :)


Én 17/L, ő 14/L

2015. ápr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Van, több is. :) 3 magyar és 7 külföldi... :)


Az első barátnőmmel 5 éve ismerkedtem meg, én 13 voltam, ő 12 (9 hónap van köztünk, akár tesók is lehetnénk). Egy Mysims nevű, tök biztonságos, alapvetően tinik által használt oldalon ismerkedtünk össze. Fél évre rá találkoztunk személyesen is, náluk, úgy, hogy a szülei otthon voltak. A megyeszékhelyünk felé lakik, olyan 75km, ha arrafelé akad dolgunk, benézek hozzá. Azóta ott tartunk, hogy volt nálunk egyhetes táborban, aludtunk már a másiknál csak úgy, és a szalagavatómon is ott volt, jön a ballagásomra is.


Másik barátnőmmel, akivel személyesen is találkoztam, 5 éve ismerkedtem meg itt, gyakorin. Ő írt ki egy kérdést, hogy a társai kinézik azért mert félénkebb, és nem azon jár az esze, mint a többi kamasznak, és hasonló lányt keres... Gondoltam, ismerős a szitu, írok neki... El is kezdtünk beszélgetni MSN-en. Én akkor voltam 13, ő meg 18. Rá egy évre találkoztunk élőben, mondjuk ő messze is lakik, 130 kilométerre, Pest felé. Ő is volt lent nálunk táborban, előadáson azóta, látogatom őt, ha lehet, én meg nyáron koszorúslány voltam az esküvőjén. :)


Harmadik netes magyar barátnőmmel sajnos még nem találkoztam személyesen. Ő is 18 éves, mint én, 1,5 éve ismerjük egymást, szintén Mysimsről. Mondjuk a találkozásban az is közrejátszik, hogy jó messze lakik, és olyan helyen, ahova egyébként nem mennénk, buszt vagy vonatot sem könnyű találni. De napi szinten kapcsolatban vagyunk, mindketten Pestre megyünk egyetemre, úgyhogy bekövetkezik majd. :)


Külföldi barátnőimet a Deviantart nevű művészoldalon, vagy hogy mondjam, ismertem meg. A legfiatalabb 34, a legidősebb 57. De velük hasonló ott a gondolkodásunk, korosztályommal nem. :D Mindegyiket legalább 1 éve ismerem. Helyek szerint Az USA-ban, Kanadában, Romániában, Ausztráliában és Új-Zélandon élnek. Ötükkel Skype-on beszélgetünk, amikor időnk engedi, kettejükkel hangüzeneteket váltunk (webkamera hiányában), illetve Fb chat, és mindegyikükkel közel állunk egymáshoz.


Kettejüket tervezem meglátogatni idén nyáron saját, félretett pénzből. Szóval lehet, hogy le vagyok írva, hogy annyi netes barátom van, de úgy vágtam bele, hogy ismertem előtte az oldalakat, a netes ismerkedés előnyeit, hátrányait, és amint a fenti példa is mutatja - hogy értük még az Egyesült Államokba is kimegyek - bizonyítja, hogy megteszek mindent azért, hogy valós kapcsolat legyen a netes barátságból. :)

2015. ápr. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van. Kb 2-3 éve ismerkedtünk meg az egyik internetes oldalon. Sok mindent megbeszélünk, naponta beszélgetünk stb. Ő 12, én 14.
2015. ápr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs. Én nem vagyok az a típus, aki neten jól tudna ismerkedni. Tudom, másnak tök jól megy, tehát nem általánosítok, hogy jajjj, ez így nem mehet... de engem frusztrál, hogy nem tudhatom pontosan, ki van a másik gép előtt, hogy nem látom a spontán reakcióit (pl. egyik, azóta nem barátnő barátnőmmel msn-eztünk egy ideig, aztán ő felrakta a webkameráját, aztán láttam, hogy fapofával ülte végig egy-két poénomat, miközben ilyen sírva röhögős smiley-t rakott... na, az ilyesmi frusztrál, hogy honnan tudjam, hogy amit ír, az pontosan lefedi-e azt, amit érez), hogy nem érzem a hangsúlyozását, hogy élőben klappolnánk-e...
2015. ápr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!