Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, mi a véleményetek...

Kamaszok, mi a véleményetek az internetes, írásbeli beszélgetésről? Mennyire szerettek úgy beszélni valakivel?

Figyelt kérdés
2013. nov. 2. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem a kedvencem. Mindig úgy érzem például egy barátomnál, hogu valami baja van, ezért őt pl felhívom viberen olyankor. Lányokkal tudok neten beszélgetni, fiúkkal ritkán. Barátommal sem nagyon neten tartjuk a kapcsolatot, én inkább élőben beszélgetek...
2013. nov. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
én szeretem, mert élőben szégyenlős és gátlásos vagyok, elpirulok, kiszárad a szám ha ismerkednem kell, de ha neten összebarátkoztam valakivel, onnantól élőben is képes vagyok beszélgetni vele.
2013. nov. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Annyira nem vagyok oda érte, sokkal jobban szeretek személyesen beszélgetni. A személyes kommunikáció mindig több információt ad, mint egy internetes levelezés. Látom a másik embert, látom a reakcióit, a szemét, a gesztusait, amik sokszor lehet, hogy nem is tudatosak, viszont sok mindent le lehet belőle szűrni. Ezek az interneten keresztül elvesznek, pedig sokszor fontos dolgot hordozhatnak magukban a gesztusok, mimikák, a szem stb.
2013. nov. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A két legjobb barátom nagyon messze lakik, ország két másik végében, szóval leginkább úgy tudok velük beszélni, ha nem akarok többezres telefonszámlát összehozni. Már megszoktam, baromi gyorsan gépelek miatta :) A rossz az, hogy nem látod a valódi reakciókat, meg ha a másik kimegy enni és elfelejt szólni, nem tudod, miért nem reagál. De egyébként örülök, hogy van ilyen lehetőség, az előbb említett barátaimmal se ismerkedtem volna meg egyébként.

16/L

2013. nov. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sokkal jobban kedvelem a személyes kommunikációt, így ha alkalmam adódik, inkább "face to face" beszélgetek az emberekkel. Viszont ha nem adódik jobb, akkor interneten is remekül el tudok beszélgetni :)
2013. nov. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én mindenhogyan szeretek beszélgetni, de újabban neten jobban. Egyszerre több emberrel is lehet kommunikálni, írásban bátrabb az ember, és lehet rajta gondolkodni, hogy mit válaszoljunk. Ha például sokat beszélgetek valakivel online, élőben sem szokott problémát okozni, hogy miről dumáljunk. Ismerkedni szeretek inkább, beszélgetni mindenféléről, tehát ezt hozzám közelebb álló személyekkel nem szoktam.
2013. nov. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!