Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, mit tennétek, ha a...

Szülők, mit tennétek, ha a gyermeketek elmondaná nektek, hogy pedofil hajlamai vannak?

Figyelt kérdés
Segítenétek neki, vagy kitagadnátok? Keresnétek az okokat, hibáztatnátok őt vagy magatokat?

2015. ápr. 15. 10:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
Elvinném pszichiáterrel, és örülnék hogy megosztja velem, mert ez nem kis dolog.
2015. ápr. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
*pszichiáterhez
2015. ápr. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
A hajlamról senki sem tehet, az vele születik, de ezt lehet kezelni. Jó dolog, hogy felismerte magában, nem pedig elnyomja, és felnőttként gyerekeket molesztál, akár a sajátjait.
2015. ápr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
egyetértek az előttem szólóval, magyarán segítséget kért mielőtt valami olyat tesz!
2015. ápr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Azt elleneznétek, hogy maszturbálással elégítse ki a vágyait?
2015. ápr. 15. 10:44
 6/19 A kérdező kommentje:
Kultúrált válaszokat kérek.
2015. ápr. 15. 10:51
 7/19 anonim ***** válasza:
96%
1es vagyok. A maszturbálás természetes dolog.
2015. ápr. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%

Ne tagadd ki semmiképp! sztem jó hogy felismerte hogy mi van és tisztában van vele hogy ez baj/betegség!

Kérjetek szakember segítségét mindenképp!

Az hogy "könnyít magán" jobb is mintha gyerekeket zaklatna!

Nagyon súlyos esetben akár kémiai kasztrálásról is szó eshet.


Igen sajnos egy betegség! nyilván ha a gyerekem megerőszakolná egy pedofil nem ilyen szelíden állnék a dologhoz! reméljük még senkit nem bántott, örüljünk hogy felismerte a problémát!

2015. ápr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%

Maszturbálni a "normális" felnőtt emberek is szoktak.

Az abszolút nem függ össze a pedofíliával.


Én mindenképpen megpróbálnék segíteni, mielőtt baj lesz, és örülnék, hogy van ilyen a kapcsolatunk, hogy ezt megossza velem a gyerekem.


Mennyi idős amúgy? Felnőtt? Férfi vagy nő?

2015. ápr. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy a maszturbálás természetes, de ha ilyen fantáziákra maszturbál, akkor könnyít magán, vagy elmélyíti a bajt?


17 éves lány.

2015. ápr. 15. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!