Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Gipszben suliba menni. Te...

Gipszben suliba menni. Te hogyan érezted magad?

Figyelt kérdés

Ha voltál már gipszben, milyen volt vele suliba menni? Nem volt ciki?

Nekem a lábam van gipszben most.



2015. ápr. 20. 07:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én gyerekkoromban nem voltam hajlandó gipszben suliba menni.

Mai fejjel már megbántam. Akár előnyt is kovácsolhattam volna belőle. A lányom gipszelt kézzel ment suliba. Mindenki kérdezgette mi történt, együttéreztek vele, ő szinte élvezte a helyzetet. Egyáltalán nem élte meg cikis helyzetként.

2015. ápr. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet ez egy kicsit furán fog hanogzni,sőt biztos,de én szinte még élveztem is.

A kezem volt begipszelve és mindenki kérdezgette mi történt,rám terelődött a figyelem,és hát 16 évesen ezt igencsak élvezi az ember :D

Ha most törne el a kezem (18 éves vagyok) akkor valószínűleg nem tulajdonítana neki senki se nagyobb szerepet,engem is kevésbé érdekelne,sőt egyáltalán nem érdekelne,hogy ki nézi meg vagy,hogy ki bámulja.

2015. ápr. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 könyvsorozatzene05 ***** válasza:
Haha, én szerettem abban suliba menni, mert írtak a gipszre, és még dolgozatot sem írattak velem. Igaz, azért, mert a bal kezem gipszben, és bal kezes vagyok. De mindegy, én voltam a suli sztárja, és minden lány irigykedve nézett, mert még a suli legmenőbb srácai is írtak rá:))
2015. ápr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a bal csuklóm volt eltörve. az elején mindenki féltette a kezem hogy jajj inkább majd én viszem a táskád jajj majd veszek neked én valamit a büféből stbstb :) ezt eléggé élvezteem :D utána meg irogattak rá meg szórakoztak hogy: Hé kapd el..... és igen nem tudtam elkapni :DDDDDD 14/L
2015. ápr. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ciki, majdnem egy éve törtem 10-15 darabba a csuklómat, és egyáltalán nem zavart, hogy úgy kellett bemennem. Még jót is tett nekem a törés, megtanultam egy kézzel megoldani a dolgok nagy részét.
2015. ápr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a lábam volt gipszben. Igaz, nem mostanában volt, hanem vagy 20 éve(6 vagy 7.-es voltam). Akkor még a hagyományos fehér gipsz volt. Combtőtől bokáig volt begipszelve, 4 hétig. Mindenki körülugrált, kiszolgálnak. Az ebédlőben feltett lábbal ettem :) Ja, és puskát is remekül lehetett írni a gipszre :)
2015. ápr. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gyémántlány ***** válasza:
Nekem a kezem tört el alsós koromban, háromszor is. Eleinte rossz volt, azt hittem, majd furán fognak nézni rám, de mindenki nagyon rendes volt, aláírták a gipszemet, jobbulást kívántak, stb. Minden rendben lesz, mert ez egyrészt csak átmeneti állapot, lekerül majd a gipsz, és már nem is emlékszik rá majd senki, másrészt nincs is benne semmi ciki :)
2015. ápr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!