Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányok! Szalagavatós téma....

Lányok! Szalagavatós téma. SOS! :-) (? )

Figyelt kérdés

Jövőre fogok "szalagot avatni", de már most májusban elmegyek ruhát foglalni. De tippem sincs hogy milyen ruha legyen. Mi van ha amit választok kimegy a divatból? Hiszen honnan tudhatnám fél évre előre?

Tudnátok segíteni? Ti honnan kölcsönöztetek/fogtok kölcsönözni? És képet tudnátok linkelni? Esetleg árat mondani? Tapasztalatokat légyszi hogy mire figyeljek hogy ne verjenek át stb0?! :) Előre is köszönöm!


2015. ápr. 20. 20:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom milyen a testalkatod, de nekem ezek nagyon tetszenek. [link]
2015. ápr. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Normálisan tettem fel a kérdést :)

Attól még hogy a Google kidob 846351 millió találatot, még nem leszek előrébb.

2015. ápr. 20. 20:43
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

# 2


Várj még az oldalon!!! Ő KONKRÉTAN kinézett ruhát, csak voltál hülye nem megvárni amíg betölt! ;)


[link]


Ezt linkelte, és a google képes kicsi ikonokban megjeleníteni mellette a hasonlóakat. Ha vársz az ő linkjén betölt!


Peace

2015. ápr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Óh, elnézést hogy segíteni szerettem volna!
2015. ápr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

én idén szalagavatóztam, de ha nincs meg a pontos napja a te szalagavatódnak, akkor addig a legtöbb helyen nem is fogsz tudni ruhát foglalni.

én amúgy az eleonor szalonból rendeltem ruhát, éppen akciós volt, 40ezer. plusz a tánctanár volt 6ezer.

az összes ruha kb egyforma egyik se fog kimenni a divatból addig.

2015. ápr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%

minek foglalsz mar most ruhat? en 4 eve 2,5 honappal a szalagavato elott foglaltam le a ruhamat, 30 ezer volt a ruha egyebkent, a szalon nevere sajnos mar nem emlekszem.

egyebkent az enyem nem ilyen pant nelkuli volt, hanem nyakpantos, sokkal jobban tetszett, mint a pant nelkuliek, hiszen kb mindenkinek olyan volt, es en szerettem volna valami masfelet.

2015. ápr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#1: Akkor köszi :)

Amúgy higyjétek el hogy már most kell, egy barátnőm idén szalagavatózott és mikor júniusban elment ruhátfoglalni már a jobbakat mind lefoglalták.. Azt is amit ő szeretett volna eredetileg :\

Úgyhogy inkább elkezdek már most keresgélni, nehogy baj legyen.

Amúgy 40 ezer az nem sok? :O Én maximum 25 ezerre gondoltam. Bár még ezt is sokallom egy napért.

2015. ápr. 20. 21:54
 8/14 anonim ***** válasza:

Soknak sok de ez van. Egy k***a fátyolt 10 ezerért lehet foglalni egy napja mikor abból a pénzből sokat veszek olx-en. Bocs nem igazán szalagavatos komment volt de a lényege hasonló.


Nezelodhetsz olx-en vagy hasonlokon is, nem biztos, hogy dragabb, sot. Gyonyoru eskuvoi ruhát vettem 17 ezerért és Ennyi pénzből sehogy nem kolcsonzok. Bocs megint nem szalagavató de attol meg kölcsönzés tapasztalat.

2015. ápr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A pesti körúti szalonokban ruhát sem próbálhatsz ilyenkor, legfeljebb körülnézhetsz. Nem fognak neked lefoglalni majdnem egy évvel az alkalom előtt ruhát, pontos dátumot sem tudod szerintem. Unokahúgom szeptember elején ment el nézelődni a január végi szalagavatójára, azt mondták neki, hogy menjen vissza pár héttel később. A másik dolog, hogy nem biztos, hogy a teljes szalagavatós kínálat tavasszal a bemutatóteremben van, sok helyen azok helyére is menyasszonyi ruhát visznek ilyenkor, mert feleslegesen porosodnak stb.
2015. ápr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#9: Én már tudom a dátumot, és igaz hogy még 8 hónap van addig, de hidd el, már most mennek a lányok. Felhívtam egy szalont, hogy esetleg be tudnék-e menni nézelődni illetve ruhát próbálni, és már most komplett osztályok mennek be ruhátfoglalni. Konkrétan ma. Azért adott csak péntekre időpontot.. :)

Bár én nem budapesti vagyok. (Illetve 10 km-re lakom Bp-től.) Budapesten lehet más a helyzet :)

De pl. Gödöllőn is májustól rakják ki a szalagavatós ruhákat, mert egy olyan szalonnal is beszéltem már :)


#8: Hát elég drágák :( Pláne hogy tényleg csak kölcsönzésről van szó.. Ebay-en nézegettem, csak azért egy itthoni kölcsönzés mégiscsak biztonságosabb :\ :)

2015. ápr. 21. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!