Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van értelme facebookon olyan...

Van értelme facebookon olyan osztálytársaimra ráírnom, akikkel semmi közös téma nincs és nem tudom mit írjak neki?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 8. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"...akikkel semmi közös téma nincs és nem tudom mit írjak neki?"


SZERINTED??!! Istenem -.-"


Hogy egyértelmű legyen: Nincs értelme ráírni.

2012. ápr. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Ha nem tudod mit írj nekik,akkor hogy akarsz rájuk írni?


Ha viszont tényleg szeretnél velük írni,akkor találsz közös témát,ne félj.Kezdésnek például kérdezz valamit,suliról,vagy bármiről.Aztán pedig már könnyen jön a téma.Mit csinált aznap,vagy hogy telik a szünet,stb.

Nem tudom milyen célból szeretnél ráírni(barátkozni,vagy mert tetszik neked),de hidd el mindenkivel lehet találni közös témát,főleg ha a másik fél is szeretné. :)

És a legrosszabb esetben nem ír vissza,nincs mit veszítened.

2012. ápr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

Ha nagyon barátkozni akarsz és szerinted ők is nyitottak rád,akkor igen is van értelme:)


16/L

2012. ápr. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
van értelme végre abbahagyni a fészbukot és kinézni az ajtón túlra?
2012. ápr. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!