Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti mennyire betegen...

Szülők, ti mennyire betegen engeditek suliba a gyereketeket?

Figyelt kérdés

Azok véleménye is érdekel persze akik most járnak iskolába.

Mennyit hiányoznak?



2015. ápr. 21. 15:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%

kis megfazassal, kohogessel siman megy iskolaba. Ha a betegseg lecsengoben van, akkor egy kis hoemelkedessel is.


Lazzal otthon marad, es persze akkor ha rosszul erzi magat, de ez altalaban egyutt jar.

2015. ápr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyámnak elég azt mondani hogy "deee ooolyan rosszul vagyok, nem bírom ki a suliban" és már marad is a tesóm itthon.
2015. ápr. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ritkán voltam beteg, így ha náthás vagy másnapos voltam otthon maradtam.
2015. ápr. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egy évben egyszer szoktam beteg lenni, lightos megfázás, kis köhögés stb. szóval semmi extra. Viszont ilyenkor anyum mindig megengedi, hogy otthon maradjak kb 1 hétig, vagy ameddig ad a doki igazolást. xD Ezen kívül viszont soha nem szoktam hiányozni.
2015. ápr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%

Nekem anya mindig azt mondta, hogy ha nincs lázam életképes vagyok és legalább nem maradok le a suliban a dolgokról.

Köhögés, orrfolyás, nuku hang. Még így is bemegyek, ha nincs lázam.


Egy gimis lány.

2015. ápr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ritkán vagyok beteg, de akkor is mennem kellett, mikor kissé lázas voltam, illetve mikor annyira köhögtem, hogy kiküldtek az óráról, mondván nem hallani tőlem a tanárt. :D

Azt hiszem, akkor maradhattam utoljára itthon, mikor leestem a lépcsőn. Betegség miatt nem tudom, az elmúlt három évben nem hiszem.

2015. ápr. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%

Hányás, hasmenés esetén semmiképp se menjen.

Komolyan légúti vagy tüdőbetegsék esetén se.

Ha lázas, akkor se.

Ha enyhe köhögés és kis hőemelkedése van, és úgy érzi ez nem hátráltatja, akkor mehet

2015. ápr. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hőemelkedésnél,köhögésnél,hasmenésnél már itthon maradhatok.Ilyen szempontból nem szőrös szívüek a szüleim.Apum már kb.egy tüsszögésnél megkérdezi,hogy nem akarok e itthon maradni.:D
2015. ápr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%

Engem mindig engednek suliba. Be is szoktam járni.


Akkor hagyom ki, ha iszonyúan másnapos vagyok, vagy éppen nagyon fáradt.

2015. ápr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ hogy mennyire lesz kemény napom aznap. Múltkor fontos program volt, 38 fokos lázzal is bementem, de van amikor kis hőemelkedés+rossz közérzettel otthon maradok mert annyira nem voltam jól hogy fizika tz-t írjak. 16/L 10. oszt.
2015. ápr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!