Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányokon, nőkön, milyen...

Lányokon, nőkön, milyen ruhákat tartotok cikinek?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 25. 15:34
1 2
 11/19 Harcikacsa ***** válasza:
0%

1-es, 2-es, és 5-ös válaszoló :) Sajnállak titeket :( Nektek igazából nem azokkal a lányokkal van bajotok akik megmutatják magukat, inkább magatokkal nem vagytok kibékülve.


Közönséges + közszeméremsértő ? Mégis ki dönti el, hogy mi a közönséges ? Szánalmas és hibás társadalmi normák ? Az is csak egy konvencionális irányzat , nem több, amit pincsi kutyaként követnek néhányan autonóm önmagukat teljesen elnyomva ... kicsit kommunista feelingje van ennek az egész ítélkezésnek és korlátok közé szorításnak ... nem gondoljátok ?


Egy nő / lány legyen büszke arra a nemre amihez tartozik és ne takargassa magát mindenféle pokróccal ... kivéve ha fázik :D A legtöbb lánynak jól áll az a ruha, amiben jól érzi magát és büszkén önmaga tud lenni ... Egyszerű pszichológia , ha valaki egy kicsit szereti önmagát az már magában is szexi, ha elbújik és szégyelli önmagát ... na az ... Az az irritáló !

2015. máj. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
szerintem az első válaszban nincs semmi amiből kiderülne hogy nem szeretném magam.Azokban a ruhákban ők sem érzik jól magukat mert állandóan arra kell vigyázniuk ki ne villanjon a bugyijuk.
2015. máj. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Harcikacsa ***** válasza:

De ha őket ez zavarná, biztosan nem is hordanának ilyen jellegű ruhát, biztosan senki nem kényszeríti őket senki :)


Ha valaki nem szereti eléggé önmagát, az leginkább abban nyilvánul meg, hogy ítélkezik... az ítélkezés alapja, mindig valamilyen félelem vagy kompenzáció

2015. máj. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Kedves kacsa!te is itélkezel.
2015. máj. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Harcikacsa ***** válasza:

Kacsa ? Ne már ... ennek így nincs semmi egyedi jellege, márpedig én különleges és megismételhetetlen vagyok :D


Különben tévedsz ... én nem ítélkezem :)

2015. máj. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
jaj!olyan jót nevettem.Hát ez cuki volt:)Harcikacsa úr/hölgy!
2015. máj. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Én is a francnak teszek fel ilyen kérdéseket, egymásnak esnek a lányok itt...
2015. máj. 16. 12:09
 18/19 Harcikacsa ***** válasza:
Ezt benézted :DDDDD Én nem lány vgyok :)
2015. máj. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Harcikacsa ***** válasza:
0%
" vagyok " a francba !!! még soha se nem követttemel hejesírásy hibaírást ezmég nem ferdült elő nekem sosenem :DDDDD
2015. máj. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!