Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Buktatok már valamilyen...

Buktatok már valamilyen tantárgyból évvégén? Hogy éltétek meg?

Figyelt kérdés
én most nagyon rosszul érzem magam, mert 12. osztályos vagyok és megbuktam matekból. Ezért abból csak ősszel érettségizhetek, ha átmegyek pótvizsgán. Nagyon szégyenlem magam e miatt, ez nagyon gáz.
2015. ápr. 28. 12:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem buktam semmiből, de a véleményem leírnám.

Szerintem nem kell szégyellned. Elcseszted, kész. Pótvizsgára rendesen felkészülsz, és szép rendben leérettségizel.

Sokszor fogsz még pofára esni az életben, legyen ez a legnagyobb.

Sok sikert,jó tanulást!

2015. ápr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hibáztál. Tanulni kell belőle, és továbblépni. Gondold végig, hol rontottad el, és jegyezd meg, hogy mégegyszer ne fordulhasson elő.
2015. ápr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
Buktam, de évvégén, pláne 12.-ben nem. Függetlenül attól, hogy ezt most elcseszted, rendbe tehető... Nem ártana megtanulnod előre gondolkodni. Nyilván nem vagy egy hülye gyerek, különben nem érdekelne a dolog. Csak a matekhoz segg kell, és az nincs. Igaz?
2015. ápr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
27%
Nem, nem is fogok.
2015. ápr. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Tavaly évvégi évfolyamvizsgán megbuktam fizikából, de aztán volt egy éjszakám felkészülni a javítóra, és azon 5össel átmentem. Én is szégyellném magam, ha idén megbuknék valamiből, mertén is végzős vagyok. De figyelj...rendbe tehető.. :) Mindenki hibázik, de sok dolog kijavítható. Ez is. Sok sikert!! :)


18/L

2015. ápr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
10. osztályban félévkor buktam matekból :D Aztán persze kijavítottam, és most gazdasági elemzőnek tanulok xd
2015. ápr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
3x jártam 7. osztályba, 2x 8. osztályba, 2x kezdtem bele a 11. osztályba és hagytam ott 3 hónap után mert semmit nem értettem a matekból, kémiából, bioszból sem. Itt tartok jelenleg, jövőre újra megyek 11. osztályba... megpróbálom most jobban csinálni. Igen szar érzés, hogy mindig elcseszem a dolgokat, de igazából én már megszoktam és a szüleimet sem érdekli már különösebben.
2015. ápr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ősszel már nincs pótérettségi... csak jövőre, tavasszal érettségizhetsz matekból
2015. máj. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
egyébként én 10.ben 5-ből megbuktam, mindből átmentem... a kémia 4-es lett :P azért buktam meg ennyiből, mert sz**r suliba jártam. sulit váltottam tavaly. most fogok érettségizni jövőhéten, tegnap ballagás volt és könyvet kaptam a kiemelkedő tanulmányi eredményeimért :D
2015. máj. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Idén ősszel még lehet érettségizni. Jövőre nem lehet 2016tól.
2015. máj. 2. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!