Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Buktatok már valamilyen...

Buktatok már valamilyen tantárgyból évvégén? Hogy éltétek meg?

Figyelt kérdés
én most nagyon rosszul érzem magam, mert 12. osztályos vagyok és megbuktam matekból. Ezért abból csak ősszel érettségizhetek, ha átmegyek pótvizsgán. Nagyon szégyenlem magam e miatt, ez nagyon gáz.
2015. ápr. 28. 12:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nálunk most úgy működik, hogy ha jelentkeztem technikusira ugyan abba a suliba, ahova most jártam, akkor felvesznek, ha megbuktam, azzal a feltétellel, hogy nyáron sikerülnie kell a pótvizsgának meg ősszel a pótérettséginek... Ezt az igazgatónk mondta.

Szóval valószínű, hogy ősszel tanulok tovább technikusin...

Csak azért elég rosszul érzem magam, hogy buktam..... Lejjebb ment az önbizalmam. Meg félek kicsit, hogy a tanulás, gyakorlás ellenére sem sikerül majd a matek pótvizsga. Vagy a pótérettségi....

2015. máj. 2. 15:47
 12/13 anonim ***** válasza:
ja am haverom is úgy ment OKJ-re, hogy nem volt érettségi bizonyítványa, mert egy tárgy nem sikerült neki de mondták az okj-s suliban, hogy beiratkozhat, csak ősszel érettségizzen le.
2015. máj. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
75%
Tavaly 3 tantárgyból buktam. Olyan szinten depressziós lettem, hogy elkezdtem vágni a kezem és annyi lelki erőm nem volt hogy a pótvizsgára elmenjek. Cigire is rászoktam, mostmár nagyjából jól érzem magam, megnyugtat a tudat, hogy most nem tudnak megbuktatni semmiből. (Azóta 5-ös vagyok mindenből)
2015. máj. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!