Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Felnőttek, kamaszok! Milyennek...

Felnőttek, kamaszok! Milyennek számít 15 évesen? (lent)

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Sok az esélye hogy növök magasságra még? Most 161 -162 cm vagyok. Alacsony vagy magas vagyok szerintetek? Ti ennyi idősen hány cm voltatok és utána sokat nőttek még? :) Amúgy 3 helyen is mérték és mindenhol ennyi vagyok, a barátnőmet többnek mérték de egymagasnak látszódunk, kb 3 -5 cm különbséget mérték köztünk. Hogy lehet hogy nem látszódik? :D
2015. máj. 1. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mikor jött meg a menstruációd? általában az elsőtől számított két évig nőnek még a gyerekek.
2015. máj. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen 158 voltam. Nem nőttem egy centivel se többet.


A magyar női átlagmagasság 164 körül van. Alig 2 centivel vagy alatta, ami még belefér a "szórásba", azaz átlagos magasságúnak számítasz. Se nem túl pici, se nem nagy.


Ha más se látja a barátnődet magasabbnak nálad, nem csak te szerinted vagytok egymagasak, akkor lehet, hogy a tartásával van a gubanc. A mérésre kihúzta magát, de egyébként görnyedve jár.

2015. máj. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
11 éves koromban jött meg elsőnek. Pár egy jó ideje ugyan ennyi cm vagyok.
2015. máj. 1. 10:58
 4/10 anonim ***** válasza:

Átlag.

Én 13 éves korom óta 165-167 cm vagyok (orvosnál 167-nek mértek többször is, itthon mindig csak 165-nek, szóval nem tudom). Hát lehetnék magasabb is, de már nem leszek. :D (18 vagyok)

Amúgy szerintem ez a pár cm +- nem igazán látszódik. Én is kb. egymagasnak látom velem a +-3cm barátnőimet, de azért ha egymás mellé állunk, akkor látszik, hogy ki a magasabb. Szerintem egyszerűen csak nem figyelünk fel az ilyen kis különbségekre.

2015. máj. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Alacsony vagy. De ez aztán nem számít!:)

És hogy őszinte legyek 13 évesen voltam 160 cm és még most is annyi vagyok, pedig már 27 éves is elmúltam.:)

Ez mind genetikai dolog. Lehet, hogy még simán nősz pár centit, de az is simán lehet, hogy ekkora maradsz.

Ha genetikailag egy olyan felmenődre "ütöttél", aki alacsony, akkor nem leszel magas.

2015. máj. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Max. 1-2 centit nőhetsz még. Nekem is 11 évesen jött meg, 15 évesen voltam 168 cm, most meg 170 cm.
2015. máj. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 könyvsorozatzene05 ***** válasza:
Szerintem szerencsés vagy,mert 14 évesen vagyok 170 cm, azaz nincs egy-két emberen kívül az osztályban, akinél alacsonyabb vagyok:( A fiú meg, aki tetszik, fél fejjel alacsonyabb nálam :"D Meg a kalandparkban csak a felnőttön mehettem VOLNA, de oda meg nem mertem :(
2015. máj. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én ennyi idősen 166 voltam, és annyi is maradtam (18 vagyok). Pár centis különbség még nem olyan kiemelkedő, én is egymagasnak látszok a 170 centis barátőmmel.

Pláne, ha olyan cipőt húzok, aminek van sarka. :D

2015. máj. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is most taposom a 15. évem.:D 176 cm magassággal. Örülök, hogy ilyen magas vagyok (ha ez magasnak számít) :)
2015. máj. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

13 évesen 168 centi voltam, 14 évesen 172cm, most 33 éves vagyok és azóta is 172cm :)

szerintem a magasságod átlagosnak számít,és mivel 11 évesen jött meg és egy ideje nem nőttél, szerintem már nem is fogsz - de örülj neki, könnyebben kapsz magadra ruhákat bárhol.

2015. máj. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!