Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyire normális hogy 14...

Mennyire normális hogy 14 évesen NEM sminkelem magam?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre hogy a korosztályomból szinte mindenki sminkeli magát. Alapozó, szempillaspriál, szemceruza stb. Én max. az alapozót tudom elviselni. Szerintem így is szép vagyok. Anya is mondja hogy sminkeljem magam mert szebb lennék, mert ő is festi magát, mert a 14 évesek már sminkelnek stb. Nem szeretnék k.rvát csinálni magamból.

Ugye ez normális és nem én vagyok ennyire "furcsa"?


2015. máj. 7. 21:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%

Nyisd ki kicsit jobban a szemed, és nézz egy kicsit szélesebb körben szét!


Nők egy jó része, nemhogy 14 évesen, de egész életében se sminkel, csak max. alkalmakra!

2015. máj. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
Teljesen normális de furcsa, ugyanis a világ nem normális.
2015. máj. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
Teljesen normális! Én 32 évesen is csak bb krémet és korrektort használok a szemem alá. Sminkelni csak alkalomra szoktam, azt is diszkréten.
2015. máj. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen normális vagy.
2015. máj. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%

Mennyire normális az, ha valaki szőkére festeti a haját?

Valószínűleg azért sminkelnek mert jól áll nekik. Ha tényleg szép vagy akkor neked nincs szűkséged rá, de sok lányon tényleg sokat dob a smink.

Ettől nem leszel Qrva. Ennyi erővel ne hordj szűkített farmernadrágot, csak garbót vegyél.


Úgy utálom, hogy valaki kiakarja forgatni a dolgokat, hogy ő a normális mert kevesebbet foglalkozik a külsejével, aki pedig többet az máris ri*banc meg Qrva.

Igenis sok lány nagyon szép sminkel.


Szerintem te ezt még nem tartod fontosnak. A többi lány már valószínűleg tetszeni akar a fiúknak. Itt megint jön a leoltás, hogy 14 éves ne akarjon pasizni.

Szóval a támogató válaszok nagy részét azért fogod kapni, mert akinek csúnya lánya van az nem fog pasizni, és így érvényesül azoknak a szülőknek az akarata akik 18 éves korig nem akarnak pasit a lányuknak.

2015. máj. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
21%

"A többi lány már valószínűleg tetszeni akar a fiúknak."


Mert aki nem sminkel, az nem is akar tetszeni a fiúknak, mi? Marha logikus.

Mintha természetes szépséggel nem is lehetne hódítani...

Mintha a smink egyenlő lenne a szépséggel és ápoltsággal...

2015. máj. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem sminkelek, csak alkalmakra. Ettől függetlenül nyilván szeretem ha tetszek a pasiknak. Nem látom az összefüggést.. Én sem örülnék neki, ha a 14 éves lányom kenné magát, a bőrének sem tenne jót. Ápolt legyen és tiszta ez sokkal fontosabb mint a smink, sokan csak elbújnak alá, ez adja nekik az önbizalmat.
2015. máj. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
32 éves vagyok, soha nem sminkelek...ehhez képest nyáron lesz az esküvőm :) Nem ezen múlik. Ha nem akarod, ne használd.
2015. máj. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Fordítsuk meg a kérdést: mennyire normális, ha egy 14 éves sminkeli magát?

(Egyébként 34 évesen sem sminkelem magam.)

2015. máj. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

Én az alapozót nem tudom elviselni, nagyon látszik, hogy rajta van, nem természetes. Szempillaspirált szoktam használni(mert amúgy nem fekete, hanem világosbarna), meg korrektort. Rúzs is felkerül néhanapján. :)

16 évesen kezdtem sminkelni.


21 / L

2015. máj. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!