Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennétek ha megtudnátok,...

Mit tennétek ha megtudnátok, hogy a 16 éves fiatok egy nála sokkal idősebb nőbe szerelmes?

Figyelt kérdés
És már hónapok óta van közöttük kapcsolat, úgy hogy a nőnek gyereke, férje van, és állítólag ő is szerelmes a fiúba!
2015. máj. 14. 14:31
 1/7 csio ***** válasza:
68%
Hát, én teljesen kétségbe esnék :-( A 16 éves fiúban dolgoznak a hormonok, érthető a részéről, de a nő nem normális.. Nagyon nehéz ügy. Mert ha szólsz a férjnek, akkor a fiadat magad ellen fordítod és elveszíted a bizalmát. Ha a hülye nővel beszélsz, ugyanaz. Egyáltalán, milyen nő az, akinek férje, gyereke van és egy 16 éves fiút megkíván? Pedofil?? Talán inkorrekt, de én anyaként lehet, hogy írnék a férjnek egy névtelen levelet, amiről még véletlenül sem derül ki, hogy én írtam.
2015. máj. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 csio ***** válasza:
100%
Az is egy lehetőség, hogy hagyod, mert a dolog elveszíti majd a varázsát a fiú részéről-de mi van, ha rosszul sül el, mert a férj megtudja, megveri a srácot, vagy a nő terhes lesz, vagy tönkremegy a házassága emiatt és a fiadnál keresne menedéket? Te honnan tudtad meg, a fiad elmondta?
2015. máj. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem lépett ki a facebookjából, és pont chateltek mielőtt én átültem volna a géphez, és megláttam, hogy szívecskéket küldtek egymásnak. Kérdezgettem róla, de csak jól összevesztünk és azóta beszélni se akar velem.
2015. máj. 14. 14:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Imádkoznék hogy hamar vége legyen.
2015. máj. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 csio ***** válasza:
Nézd, ha a fiad úgysem beszél veled most, akkor írj a nőnek. Nem kell bunkónak lenni vele, szépen intelligensen meg kell írni, hogy mit akar egy 16 éves fiútól? Vajon mit szólna a férje, ha megtudná? Muszáj, hogy a nő, aki életkorban nyilván érettebb, mint a fiad, véget vessen ennek. Még akkor is, ha a fiad ezért kiakad. 16 éves, még gyerek, nem látja ennek a veszélyeit. Jó lenne, ha a fiaddal is tudnál erről beszélni. Próbálj meg nem anyaként, hanem barátként beszélni a fiaddal. Pl. hívd el valahova egy üdítőre, ami semleges hely, nem otthon. Ilyen helyeken máshogy beszélgetne veled. De tartok tőle, hogy egy 16 éves fiút, aki full szerelmes, nem lehet észérvekkel meggyőzni. Én tuti, hogy írnék a nőnek, vagy a férjének.
2015. máj. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elmúlik..ha tiltod rosszabb
2015. jún. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amikor elolvastam a kérdést, monom normális


De aztán a többit is és a nő nem normáliiis!!

Nem értem a fiadat miért akar vele lenni? Hol.ismerhette meg?


A lényeg hogy ne tiltsd, mert akkor még azért is vele lesz.


Próbáld meg "támogatni", legalábbis érezze úgy! ;)

2015. jún. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!