Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerelmes SMS-eket találtam a...

Szerelmes SMS-eket találtam a 14 éves fiam telefonján amiket egy másik (idősebb) fiúnak küldött Mint csináljak?

Figyelt kérdés
Összesen 81 db ilyen sms-t láttam.
2010. júl. 31. 17:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%
Uhhh... Hát ez kellemetlen. Arra most nem térek ki, hogy vajon a telefonjában lévő smseket hogyan olvastad el, és hogy a bizalom, stb... De szerintem ne csinálj semmit. Bár biztos megőrülnék én is a várakozástól, de ha megtudja, hogy elolvastad az üziket, egy életre lőheted a bizalmát. Elég kényes téma ez, amúgy is nehezen fog róla beszélni, így meg hogy "lebuktatod", utána már soha. Sajnos meg kell várnod, hogy magától forduljon Hozzád ezzel a dologgal. Ami ugye évekbe is telhet. Esetleg "ártalmatlan" kérdések, hogy a lányokkal mivan, van-e barátnőd, olyan aki tetszik, és akkor talán kibukik, hogy van, csak nem lány... Szerintem ennyit tudsz tenni.
2010. júl. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
52%

Ne mondd neki, hogy "kutakodtál", mert még ha véletlenül is, akkor se örülne túlzottan. Csak kérdezgesd, mi van a lányokkal, utána láthatod a reakcióját. Ha bizalommal fordulsz felé, meg fog nyílni..

De azért annyit tennék, hogy ha előfizetéses, akkor átváltanék nála a feltöltőkártyás rendszerre. És nem tölteném fel neki. Tudom, hogy ez semmire nem megoldás, de megnehezíteném, hogy kommunikálni tudjon azzal a férfival, amíg nem mondja el, mi a helyzet.

2010. júl. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
De ezt miért tegyem?
2010. júl. 31. 18:03
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy fiú az illető? A barátnőm is féltékeny volt a Sziszi nevű ismerősömre, míg ki nem derült, hogy fiú, és Szilágyi Gábornak hívják...
2010. júl. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
68%
Azért mert ,ha megtudja ,hogy nem bizol meg benne,akkor soha többé nem fogja megosztani veled a gondjait.(én 13 vok,nincsenek ilyen problémáim) ,de az tuti ha más (pl anyám) kutatna ilyen téren nem beszélnék vele,és még bunko is lennék...
2010. júl. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
82%
Mert ha nem tudnak beszélni, akkor a feszültség is nőni fog benne. És előbb utóbb kibukik, mi a helyzet. Talán..
2010. júl. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

Nem szabadna most lebuktatni, zsarolni, stb., meg kell várni, hogy mi lesz. Addig próbálj beletörődni, de nekem is nehezen menne.

Azt kell erősíteni benne, hogy BÁRMIVEL fordulhat hozzád bizalommal, mindenképp a gyereked marad, akit feltételek nélkül (ez lényeges!) szeretni fogsz mindhalálig.

2010. júl. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
84%
Hát először is: NE kutass a fiad telefonjában! Ha rájön, hogy nyomozol utána, az életben soha semmit nem fog elmondani neked. Másodszor: még ha meleg is a fiad (ami egyáltalán nem biztos még), akkor sem kell kétségbe esni. Ez nem egy halálos kór, hanem csupán azt jelenti, hogy másmilyen nemű párja lesz mint vártátok. Na és? Ettől még a gyereketek marad, nem?! Szóval anyaként azt tudom mondani neked, hogy várj türelemmel és biztosíts lehetőséget a fiadnak, ha esetleg beszélni szeretne erről veled, de ne erőltesd!
2010. júl. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
86%

Nincs jogod más személyes dolgában kutakodnod, már megbocsáss!!!!!!!!!!!!


A felügyeletet és a nevelést úgy kell megoldani, hogy mindent meg tudjatok beszélni, és arra nevelni a gyereket, hogy bármit elmondhat az anyjának...


Remélem majd ő is valami hasonlót tesz, ami esetleg kellemetlenül ér téged...


Az apjával beszélje ezt meg, mint férfi a férfivel. Nem szabad úgy beállítani, mintha bűnt követett el! Persze én is nagyon szomorú lennék, ha valahogy a tudomásomra jutna ilyen...

De a problémákat meg kell oldani!

2010. júl. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
24%

Utolsó voltam:


18:27-esnek írom: A MELEG szó szerintem a meleg teára értjük vagy a meleg időre!!! Ne keverjük össze ezeket és ne támogassuk a liberális elveket!!!

2010. júl. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!