Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért gondolok állandoan a...

Miért gondolok állandoan a halálra? (12l)

Figyelt kérdés
állandoan ez jár a fejembe nem tudok másra gondolni. minden este sírok emiatt. hallottam olyanrol ujjá szuletunk uj család stb. de én ezt nem akarom nem akarok anyáéktol "elválni" veluk akarok mindig élni. ugy érzem lassan már belebolondulok ebbe. mitcsináljak?
2015. máj. 16. 12:01
 1/7 A kérdező kommentje:
segitsetek kérlek!
2015. máj. 16. 12:10
 2/7 Titusztitusz ***** válasza:
31%
A jelenség oka az, hogy krónikusan depis vagy...Szóval ha szeretnél kikerülni ebböl az állapotbol, próbáld meg MEGKERESNI ANNAK AZ OKÁT, amiért depis vagy és elégedetlen az életeddel, és próbáld meg orvosolni EZEKET AZ OKOKAT...Ha sikerül a dolog, majd meglátod, hogy eszedbe sem fog jutni a halálon filózni...
2015. máj. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Boldog vagyok pedig ès szeretem a csalàdom.

Megprobàlok nem gondolni rà.

2015. máj. 16. 12:37
 4/7 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Ha nem vagy depis, akkor meg valszeg az lehet a jelenség oka, hogy BIZONYTALAN VAGY MAGADAT ILLETŐEN, és tudat alatt attol félsz, hogy VÉGET ÉR VALAMIKOR ez a boldog periódus...Próbáld meg akkor feldolgozni azt a gondolatot, hogy félsz attol, hogy elmúlik a boldog időszakod...
2015. máj. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
7%
Azért mert még nem dugtál. Majd elmúlik.
2015. máj. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amit érzel, mi is átéltük ennyi idősen, igaz azért nem állandóan gondoltunk rá.

Én annak idején az elmúlástól féltem, mert nem hittem semmiféle túlvilági életben.

Innen messziről mondom Neked: ez az érzés el fog múlni, később majd kinövöd. :) De az még évek kérdése. Addig is, mikor rád jön ez az érzés, próbáld valami kellemes gondoloattal elütni. Emlékezz vissza valami vicces jelenetre a múltaból, vagy a kedvenc filmedre, vagy bármire, ami jó hatással van rád. A lényeg, hogy gyorsan próbáld meg elűzni a gondolatot! :)

2015. máj. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Néha az ember belegondol, hogy halandó, és bizony csak egy adott időt tölt el a Földön. Hogy mi van utána, azt nem tudja senki, aki hisz Istenben, annak könnyebb dolga van. És ez az élet nagyon törékeny, bármelyik pillanatban darabokra hullhat - ezen gondolkoztam én is egy-két hónapig, amikor a baráti körömben valakinek elhunyt az édesanyja. Ezellen nem lehet mit tenni, mert születünk, élünk, aztán meghalunk, nem lehet elmenekülni előle. El kell fogadni, és élni kell, nem szabad pazarolni azt az időt, amit itt töltünk (ezalatt nem a SWAG-et meg YOLO-t, a drogokat és miegymást értem, mert az már más téma).


És normális, hogy nem akarod itthagyni ezt, mert szereted őket, és nem akarnál fájdalmat okozni nekik. De gondolj bele: egy ember addig "él", amíg emlékeznek rá. :)


Üdv, 14/L

2015. máj. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!