Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18hetes kismama vagyok....

18hetes kismama vagyok. Folyamatosan a sexre gondolok. állandóan maszturbálok. és a hüvelyváladékom is megnőtt. Más is igy van ezzel?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 12:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
ez normális..sok kismamával előfordul:) a hormonok...:)
2010. márc. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
a masztizással azért vigyázz!ne használj segédeszközt!:)és ügyelj a higéniára!utána fürdés elötte kézmosás!
2010. márc. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

szia! teljesen normális :) velem is így volt, amikor a fiamat vártam (a lányomnál inkább romantikus vágyaim voltak, mint erotikusak). a dokim azt mondta, ilyenkor a baba hormonjai is hatnak az anyára, ezért a nagyobb vágy. nem fiút vársz véletlenül? olyankor több a tesztoszteron :) de mindentől függetlenül, ez tök normális és még mindig jobb, mintha valaki gondolni sem bír a szexre, a párja pedig nagyon hiányolja az erotikát.

jó babavárást!

2010. márc. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
mi el vagyunk tiltva a házas élettől úgyhogy gondolhatod milyen bajba vagyok álmomban sokszor el is megyek már sokszor nem tudom hogyan ébredjek fel nehogy baja legyen a picurnak terhesség alatt mondta nekem is a dokim hogy növekszik a szexuális vágy a hormonok miatt úgyhogy szerintem minden kismamának van ilyen időszaka csak nem mindegyik vaja be
2010. márc. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.még nem tudom hogy kislány lesz vagy kisfiú.régen se voltam sex ellenes de ez már túlzás.nem használok segédeszközt és még csak a hüvelyembe se nyúlok be.probálok azért vigyázni mindenre.csak nem tudom ez a sok hormon nem fog megártani?
2010. márc. 15. 13:10
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mintha csak én írtam volna. Még szülés előtt egy héttel is így voltam..

Ja, és nekem is fiam lett:-)

2010. márc. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ugyan így voltam, állandóan a sexen járt az eszem :) Nagyon furcsa volt és kellemetlen. Fiam lett :)
2010. márc. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én úgyanígy voltam, nem okozott gondot, szerintem normális.

Nekem is fiú lett :)

2010. márc. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

ennek azért örülök hogy sokan voltatok már igy.

már megint túl vagyok egy orgazmuson.ilyenkor mindig akkora bűntudatom van,mintha ártottam volna neki.és mindig megfogadom hogy leállok egy időre.de hiába,eltelik egy nap és már újra hiányom van.holnap derül ki(remélem),hogy kisfiú vagy kislány.hát azért én bírnám ha csaj lenne.legalább gondolhatnám,hogy a csajok is ilyenek..

2010. márc. 15. 20:34
 10/14 anonim ***** válasza:

Én nem mondanám hogy azon járt az eszem, de ha a férjem közeledett és csak oda tette a kukiját már el is mentem. :-) Pedig előtte én aztán igazán nem voltam egy szexre éhes nő. És nekünk is kisfiú lesz. A lányaimmal nem volt ilyen abszolút, sőt.

Ird meg hogy mi lesz, nagyon kiváncsi lettem, hogy mindenki fiút irt akinek jól esik a szex, hogy van e benne valami. És ezért is gyanitottam, hogy fiú lesz.

2010. márc. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!