Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csinálnátok ha egyszer a...

Mit csinálnátok ha egyszer a 14 éves lányotok elkezd nagyon durva zenét hallgatni, és ennek tetejébe metál zenekart akar alapítani?

Figyelt kérdés

2015. máj. 18. 14:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
99%
Szigetelnénk a garázs falát :D N31
2015. máj. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Semmit örülj neki hogy nem lerészegedik egy discoban.
2015. máj. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék, hogy keresi az egyéniségét. Előbb utóbb megtalálja.
2015. máj. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Hat a nagyon durva relatív.. En Cureon meg Burzumon, Bathoryn, sopor aeternuson es még sorolhatnám éltem a tinikorom. Tehat a lanyzom nem nagyon tudna ujat mutatni.. ( 30 éves anya, 3 éves kislánnyal es egy szeptemberi pocaklakoval) 😊
2015. máj. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Hát Marduk-ot meg hasonlókat hallgat.
2015. máj. 18. 16:20
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd rá nem lesz belőle gond.
2015. máj. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
97%

A Marduk jó.


Igaza van egy korábbi hozzászólónak. Örülj, hogy nem discos.

2015. máj. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
2%
Pedig többre menne vele ha ilyenek helyett disco zenét hallgatna. Bele kéne hallgatnia egy Abba vagy Peter Criss lemezbe, ha utána is Mardukot akar hallgatni akkor reménytelen. A zenekar meg egy komolytalan ötletnek tűnik.Tud bármilyen hangszeren játszani? Van hangszere? Tudja mennyibe kerül egy hangszer?
2015. máj. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Tud dobolni, van is neki, meg énekelni is tud és tanul. Nem tudom jól teszem hogy megegedem neki a zenekart.
2015. máj. 18. 21:18
 10/22 anonim ***** válasza:
53%

Eddig nem ismertem a Marduk zenekart, de most belehallgattam. Szerintem semmi baj nincsen vele, én pl Archívumot, Vér Kötelez-t, Vendettát, és hasonlókat hallgatok, zeneileg nem ugyanaz, de szövegileg ott vannak. A zenekar vagy sikerül, és akkor boldog lesz, mert elérte a vágyát, vagy kinövi.

Egyébként meg, osztom az előttem szólók véleményét:

Inkább ez mint valami discopatkány, páwa, drogos nyomi kiskölyök aki egy sört nem tud meginni. Láttam már punkot, hippit, gothot, skinheadet, metálost, sátánistát, discósat. A metálos és a sátánista még a legkevésbé bajos közülük(a gothokkal együtt). A hippik nyomik és füvesek. A discósokat inkább nem is említeném, a társadalom alja. A punkok ugyebár anarchista, bármiféle rendet és rendszert ellenző aljanép, és azért nem is veszélytelen, láttam már skin-punk bunyót. A skinheadek nem drogoznak, nem füveznek, jó a zenéjük, nem ellenzik a rendet, csak a rossz balos rendszereket, de veszélyes, utcai verekedésekbe nem ritkán részt vesznek, és a rendőrség is előszeretettel "szórakoztatja" őket(mindezek ellenére azt mondom, hogy ők a legjobbak, aki nem hiszi próbálja ki, ezt nem lehet csak úgy leírni vagy elmondani).

2015. máj. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!