Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csinálnátok ha egyszer a...

Mit csinálnátok ha egyszer a 14 éves lányotok elkezd nagyon durva zenét hallgatni, és ennek tetejébe metál zenekart akar alapítani?

Figyelt kérdés

2015. máj. 18. 14:33
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Én örülnék neki.

sokkal szívesebben engedném el egy koncertre, mint egy diszkóba...

Amíg a diszkóban leitatják, bedrogozzák, a wc-ben ki tudja mi folyik, meg agyon tapossák a másikat, addig egy koncerten például íratlan szabály, hogy ha valaki tombolás közben elesik, azt azonnal rántjuk fel. Én egyszer estem el eddig koncerten, de még a földet sem sikerült elérnem, már talpon voltam újra. Persze inni ott is lehet, de lerészegedni a parkban is lehet. Ezt már az ember maga dönti el. Én soha nem ittam magam részegre koncerten, mert van annyi eszem, hogy azért talpon kell maradni. 14 éves korom óta járok fesztiválra és koncertre, de én még nem hallottam olyanról, hogy koncerten bedrogoztak volna valakit vagy ismerősömet...

Diszkóban is voltam már egy párszor, mert rábeszéltek haveri társaság (nem csak metálos barátaim vannak) így azért van viszonyítási alapom.

22/L

2016. jan. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
100%
Örülnék, hogy megjött a zenei ízlése
2022. máj. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!