Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csinálnátok ha egyszer a...

Mit csinálnátok ha egyszer a 14 éves lányotok elkezd nagyon durva zenét hallgatni, és ennek tetejébe metál zenekart akar alapítani?

Figyelt kérdés

2015. máj. 18. 14:33
1 2 3
 11/22 Tom Benko ***** válasza:
89%
Örülj neki és támogasd!
2015. máj. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
5%
Csak akkor támogasd ha egész nap a zenekarát akarod hallgatni!
2015. máj. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyolcasnak fogalma sincs, milyen ma egy disco...
2015. máj. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Úgy döntöttem hogy nem zavar milyen zenét hallgat, de remelem egyszer kinövi. :)
2015. máj. 19. 21:06
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
8as, te magad vagy egy reménytelen idióta.
2015. máj. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Tom Benko ***** válasza:
100%
@8: Hallottál te már életedben Mardukot?
2015. máj. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is hallgatok Mardukot.

Szerintem jó dolog, ha egy gyerek hangszeren játszik és a zenekari próbálkozásban is támogatnám. Inkább ez legyen a hobbija.

31/n

2015. máj. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
81%

Szia!

13 éves metálos lány vagyok.

Nightwish-t hallgatok, de death metal is megfordul nálam. Szerintem nincs ezzel gond, ugyanis a 2010-es években bejött ez a "swag-yolo" stílus, ami szörnyű. Sok 13 éves rapet hallgat, ami tele van káromkodásokkal. Hálás lehetsz, hogy ilyen lányod van. Szülők nem ebben a világban nőnek fel, de már a popzenékben is a "dugás"-ról énekelnek. Az igényesebb zenekarok, akik tényleg metalt játszanak (a tényleg metálon nem a hörgést meg ezeket értem, hanem azokat amiben hosszú haja van, férfiaknak is, és feketébe járnak, de képesek érzelmes zenét gyártani), megnézed a dalszövegeiket, akkor tele van bölcsességekkel.

Örülj, mert ha a te lányod is a többi lányt követné, sokkal nagyobb baj lenne, most meg csak csupán arról van szó, hogy tetszik neki pl. a basszusgitár hangja.

2015. máj. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Bár metálos körökben is vannak nem túl vonzó személyek, én sok jó embert és sok értelmes nézetet ismertem meg metálzenén keresztül, ami nélkül ma sokkal kevesebb lennék.


Kívülről sokaknak idegen ez a zene, de akik benne vannak, azoknak sokszor fontos, úgyhogy szerintem nem kellene egy esetleges jó baráti társaságtól, pláne egy zenekartól "eltiltani" valakit, ahol jól érzi magát, és még alkothat is.

2015. jún. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
És igaza van egyeseknek, így valószínűleg kimarad abból, hogy bespeedezve egy diszkó wc-jében veszítse el a szüzességét, egymás után 3x.
2015. jún. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!