Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit szólnátok ahhoz, ha a...

Ti mit szólnátok ahhoz, ha a 2. osztályos lányotoknál (17 éves) folyamatosan, hét közben itt aludna a 19-20 éves fiúja?

Figyelt kérdés
Én vagyok maradi, vagy ez azért egy kicsit túl laza hozzáállás?

2015. máj. 19. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Aludjon otthon. Együtt alvásra ott a péntek-szombat este. Hét közben a gyereknek iskolába kell kelnie, tanulni.
2015. máj. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Nem aludna. Azért egy lakásban nem csak a 17 éves lány lakik, a többi lakónak is van beleszólása abba, ki járkál éjjel a lakásban, eszik a hűtőből, használja a wc-t, a többiről nem is beszélve. Minimum, hogy kikéri mások véleményét, és ha ez zavar bárkit, akkor nem alszik ott és kész. N31
2015. máj. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
te melyik szereplő vagy ebben a felállásban?
2015. máj. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én kívülálló vagyok, csak látom a saját gyerekem korosztályát akik reggel együtt jönnek el otthonról..egy helyen lakunk. Kb ennyi? Csak arra lettem volna kíváncsi hogy ez mennyire általános..leginkább a szülők és nem a gyerekek részéről. Én biztosan nem örülnék neki bár lehet, hogy nem tudnék beleszólni.
2015. máj. 19. 14:21
 5/11 anonim ***** válasza:
21%
Nem aludna nálunk max hétvégén, de akkor is csak egyik este. Van elég gyerekem, nem szeretném másét is kerülgetni a fürdőben konyhában, stb :).
2015. máj. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Mi az, hogy nem tudnál beleszólni? Hogy egy családon kívüli idegen (tudom, Pistiiiii, az nem idegen, de az), járkál-e a lakásodban az engedélyed nélkül??? Ki szólhatna ebbe bele, ha nem a lakás tulajdonosa, már bocsánat? Azért a bazi nagy igazságérzettel megáldott tinédzserek is el tudják fogadni, hogy nem korrekt beköltözni valahova több napra, jóváhagyás nélkül.
2015. máj. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%

Hat, lehet, h en vagyok regimodi, de tuti nem engednem meg a 17 eves lanyomnak, h hetkozben nalunk aludjon a palija. Hetvege meg okes - bar nem mondom, h orulnek neki.

Nem ertem, miert kell ennyire siettetni a kapcsolatokat. Szerintem minden kornak megvan a maga szepsege. Ezert van annyi kiegett felnott, aki 30 evesen nem tud mit kezdeni magaval. Meg ezert van annyi valas, m fiatalon beleugranak a hazassagba, aztan 30 evesen meg valnak...

2015. máj. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
nálunk aztán biztos nem aludna.
2015. máj. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
Kizárt, max. péntek vagy szombat.
2015. máj. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%

17 éves vagyok és csak hétvégén szoktunk együtt aludni a barátommal. De a múltkor hét közben volt a szülinapja, ezért mindkettőnk szülei megengedték, hogy nála aludjak. Előtte is volt rá példa, hogy egyszer nála aludtam, mert elég messze lakunk egymástól, és segítenem kellett neki tanulni. Nekem nincs nagyon igényem arra, hogy minden nap együtt aludjunk, mert esténként kell nekem pár óra egyedül, de nem hiszem, hogy ettől valami különös baja esne akármelyik félnek, ha a szülőt zavarja, akkor meg értelemszerűen nem engedi meg. Nálunk mondjuk a szüleimet nem különösebben érdekli, meg nagy családi házban lakuk és nem kell "kerülgetni egy idegent".

Nem tudom miért lenne ez túl laza hozzáállás, mert elég sok kamasz otthon ülve, egyedül se tanul semmit, de én már többször tanultam a barátom mellett, amikor vizsga volt, együtt is szoktunk, egymásnak segítünk, stb.

2015. máj. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!