Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány fakultációt vetettek fel...

Hány fakultációt vetettek fel 11. -re? Szerintetek mi a maximum, ami felett már nem érdemes többet felvenni?

Figyelt kérdés

2015. máj. 21. 15:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt 1-2 ember, aki kettőt vett fel, de a csodálatos tanáraink úgy oldották meg a fakt órarendbe illesztését, hogy nekik is muszáj volt egyet lemondaniuk. Így nálunk mindenki egyre járt. Én alapból egyet vettem fel, előrehozott érettségit tettem belőle egy évvel hamarabb, így utolsó évben nem is volt faktom, készültem az emelt nyelvi érettségimre. Szerintem 2 fakt még oké, de nem sok értelmét látom többnek. Minek?
2015. máj. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én jelenleg hármat vettem fel. A tagozat, amire járok eleve 2 emelt tantárgyat jelent (matek, infó) és ezeket meg akarom tartani jövőre is, és még egy nyelvet választottam mellé. Viszont még egy 4. tantárgyon is gondolkozom...
2015. máj. 21. 16:17
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk max 3-mat lehetett felvenni, mert csak így tudták megoldani hogy ne fedjék egymást, de mindenki kettőt vagy egyet vett fel. Így is elég nehéz. Szóval ha neked nagyon fontos a 3 fakt, akkor legyen, de ne vegyél fel negyediket, az már nagyon sok.

17/L

2015. máj. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk orarendbe illesztve max. 2-t lehet, de mindenki fel is vette (nekem matek es tori) plusz lehetett delutani harmadik faktot, azt mar kevesebben de en bevallaltam mert meg kene tanulni nemetul ha mar elkezdtem 17/L bp-i eros gimi
2015. máj. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, erre a háromra szerintem mindenképpen szükségem van...Nyelvekből előrehozott érettségit is tervezek, így majd lesz, ami időközben kiesik és könnyen tanulom, tehát a fakt sem lenne olyan nagyon megerőltető. Viszont ahogy számoltam a 4 fakultációval együtt is eggyel kevesebb órám lenne egy héten mint most.
2015. máj. 21. 17:53
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én kettőt vettem fel, ami "kötelező", tehát osztályozzák is, és a hiányzást igazolni kell. Ez matek és kémia. Emellé még a bioszt és németet választottam, de ezekre ugye nem kötelező bejárni, és nem is osztályoznak. A két fakttal heti 35 órám lesz, most 36 van. Tehát annyira nem lesz megterhelő szerintem.

Az biztos, hogy jövőre többet kell tanulnom, mint idén, erre még a nyáron próbálom lelkileg felkészíteni magam :D

2015. máj. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%

Nekünk meg van határozva, hogy heti max 34 óránk lehet, 29 az alapóraszám. Fontossági sorrendet be kell jelölni a faktok között a lapon, ha ütközés van úgy tesznek be.

Én 3 órás emelt infót választottam, idén ugyanez volt csak még 2 órás. így 32 órám lesz egy héten.

2015. máj. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
12.-be megyek amúgy. Idén angol 1 órás faktos is voltam.
2015. máj. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk anno (két éve..) 2-t kellett. Mármint minimum és maximum is kettő, mégpedig meghatározott párokban. Illetve két csoportra volt osztva és mindkettőből egyet kellett választani.. Nagyon rossz megoldás..de hát ez van. Én magyart választottam és mellé rajzot akartam, de nem lehetett, úgyhogy a törit választottam, és két évig átaludtam a törifaktokat...


18L (most fogok érettségizni egy hónap múlva. a faktválasztás miatt nem rajzból és így nem megyek művészeti suliba sem)

2015. máj. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 2 volt a minimum (az órarendbe bele voltak illesztve, mint 1. fakt sáv, 2. fakt sáv...), a legtöbben nem is vettek fel ennél többet, mivel nem lehetett összeilleszteni. A nyelvi faktok viszont az órarenden kívül, délutánonként voltak, így én azokat is felvettem, tehát 4 fakttal toltam végig az utolsó két évet :D Nehezen, de bírtam, igazából muszáj volt.
2015. máj. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!