Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4, maximum 5 hetes terhes...

4, maximum 5 hetes terhes lehetek. Mikor érdemes először elmenni a nőgyógyészhoz, amikor lát is, érez is valamit?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:

6-8. héten.

A petezsákot látni fogja kicsivel előbb is, de a dokik azt nevezik terhességnek, ami szívhangot produkál...

Én nem bírnám ki a 8. hétig, az biztos, lát, amit lát.:)

2009. ápr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már nyugodtan menjél el!!

Megállapítja hogyan áll az embrió és hogy méhen belül fejldik e vagy nem!!

A szívhangot csak 6 hetesen tudja megmutatni neked!!!

Nagyon gratula a babádhoz!!!

A legszebb időszakon fogsz átmenni!!

Irigyellek!!

Jó értelemben írom!!

Nekünk nem biztos hogy lesz teső ebben a válaságban!!

De majd később nagyon szeretnék!!

Üdv bocsi kicsit elkalandoztam

Egy 8 hós baba boldog anyukája

2009. ápr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat (és gratulációt), aranyosak vagytok! Én is nagyon boldog vagyok! :) Akkor holnap már el is megyek a dokihoz! :)
2009. ápr. 16. 22:07
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!

Nekem 4+5 hetesen nem látott a doki semmit. Aztán elmentem egy másikhoz 6+1 hetesen, ahol már volt petezsák, de szívhang még nem. Ez mindenkinél más, valakinél már korábban valakinél később, attól függ, hogy mikor volt a peteérésed. Most kedden megyek akkor leszek 8+5 napos és már tuti lesz szívdobogás is :-). Tudom, hogy nagyon nehéz türelmesnek lenni, de ha vársz még egy hetet akkor biztos jó híreket hallasz majd. Én legalábbis a korai vizsgálat miatt, totál beparáztam, hogy a doki nem lát semmit...

2009. ápr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ugyan ebben a cipőben járok, 4 hetes terhes vagyok. Szerdán este tudtam meg, és úgy gondolom hogy csak a 7. hét körül megyek el orvoshoz.

Én is gratulálok neked, vigyázzatok magatokra!!! :-)

2009. ápr. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!