Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány fakultációt vetettek fel...

Hány fakultációt vetettek fel 11. -re? Szerintetek mi a maximum, ami felett már nem érdemes többet felvenni?

Figyelt kérdés

2015. máj. 21. 15:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én kettőre jártam,mert kellett az emelt biológia-kémia, de ezt azt hiszem csak mi orvosira/fogorvosira/gyógyszerészetire jelentkezők csináltuk,meg a mérnökök matek-fizika.Többieknek csak 1 volt.Mondjuk nálunk a természettudományos tárgyakból heti 4 óra volt,elég megerőltető volt sokszor délután 4-ig benn ülni (persze egyetem ehhez képest,de a 17 éves fejemmel szenvedtem rendesen).
2015. máj. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nálunk nincsen minimum, szerintem négynél többet nem lehet felvenni, de nem hiszem, hogy bárki is akarna. Igazából fogalmam sincs, hogy később mit akarok magammal kezdeni, mindenképpen tovább akarok tanulni egyetemen vagy főiskolán, de nem tudom, hogy milyen irányba ezért fakultációt sem tudok normálisan választani.

2015. máj. 22. 21:37
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 1 kötelező, én hármat vettem fel, de van osztálytársam, aki hatra jár.
2015. máj. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
69%
2-nél többet nem érdemes felvenni.
2015. máj. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

én most érettségizem. szerintem bőven elég azt a két tantárgyat felvenni ami felvételi tárgyad lesz.

ha nem mész továbbtanulni, akkor érdemes abból faktra menni amiből gyengébb vagy , hogy azért meglegyen az érettségi. vagy akkor nyelvből. az sosem árt.

2015. máj. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nálunk kettő fakt kötelező, de egy nyelvet alapból emelt óraszámban oktatnak, szóval igazából 3 fakt van, csak nem úgy hívják. Így jön ki a heti 35 óra. Végül mire mentél?
2015. okt. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Felvettem hármat, de az órarend miatt egyet le kellett adnom mert nem lehetett összeegyeztetni, így van egy matekom és egy angolom. Ez így jó mert ezeket szeretem meg szerintem hasznosak is, csak ezek kötelező érettségi tárgyak és egyelőre nem tudom, hogy mi lesz a választottam, de majd megoldom.

2015. okt. 23. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!