Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a bajuk a szüleimnek?

Mi a bajuk a szüleimnek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, most lettem gimis. 4.3 az átlagom most, ami szerintem jó. Miért baj az,ha itthon a tanuláson kívül nem csinálok mást? Mármint hogy fiu létemre nem én segítek apámnak a műhelyben, hanem a nővérem.

2015. máj. 23. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
mert 16 évesen illene segítened otthon :) nővéred van lány létére a műhelyben apukád mellett??? talpraesett egy csaj lehet! :)
2015. máj. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Igazuk van, nem ártana a ház körül is segítened valamit.
2015. máj. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Bocs, rosszul írtad... Mi a bajuk a szüleimnek helyett inkább mi a bajom... Más már tíz évesen sokat segít, 16 évesen már illene elkezdened.
2015. máj. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%

Te mit szólnál ha a szüleid írnának ki egy ilyen kérdést?

Mi baja a fiunknak? 16 éves, kap itthon enni, van ruhája, tető a feje felett, tehát minden kötelezettségünknek eleget teszünk, de őt zavarja hogy nem kap pénzt bulizni, divatos ruhákra, iskolabüfére. Miért baj az hogy nem kap pluszba semmit csak amit kötelező?

2015. máj. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
Az a baj hogy csak a suliban csinálsz valamit, otthon meg soha nem csinálsz semmi hasznosat.
2015. máj. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
Kiakarják hozni belőled a maximumot ez a normális. Van ahol segít és jól is tanul a gyerek, és van ahol se nem segít se nem tanul.
2015. máj. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én inkább azt nem értem, miért 16 évesen merül fel, hogy kivedd a részed az otthoni teendőkből, miért nem hatévesen... Eddig jó volt, hogy a nővéred segített "te meg csak tanuljál, kisfiam" most meg te se érted, mi a gond, meg ők se, hogy miért nem veszed ki a részed....
2015. máj. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát ha nem érdekel, akkor nem kell segítened a műhelyben. Ám a házimunkából kiveheted a részed te is, nem hotelben laksz
2015. máj. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
áma többiek mind hülyék, én elhiszem, hogy bejön nekik a házi rabszolga lét, de hogy ezt várják el mindekitől...
2015. máj. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
utolsó: szegény anyád... jól elcseszte
2015. máj. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!