Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy szeretnék eljárni az iskolai pszichológushoz?

Figyelt kérdés

Nincs igazándiból semmi komoly bajom, nem vagyok depressziós, nem vagdosom magam, stb. Az minden, hogy mostanában kicsit stresszes vagyok, meg történt pár rossz dolog, és jó lenne kiadni magamból ezeket.

Viszont nem akarom, hogy a szüleim túlaggódják magukat, vagy fordítva, ne vegyék elég komolyan a kérésemet. Hogyan kellene beszélnem nekik erről?

14/l



2015. márc. 2. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell a szüleidnek tudni arról, hogy mész az iskolapszichológushoz! Ha mégis el akarod mondani, akkor meg mondd azt, amit leírtàl. Hogy mostanában stresszes a suli, szeretnél olyan emberrel beszélni, aki kívülálló és esetleg tanácsot ad, de ne aggódjanak nincs semmi baj.
2015. márc. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan felkeresheted az iskolapszichológust anélkül, hogy be kellene jelentened a szüleidnek.
2015. márc. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell mindenről tudniuk, de ne várd hogy a dilidokitól jobb lesz mert akkor csalódni fogsz. Az egy jó dolog hogy annak akarsz panaszkodni akinek az a dolga hogy azt hallgassa és nem kivétel nélkül mindenkinsk.
2015. márc. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16%

Ne mond el.

A pszichologus amugy sem segit,csak beleavatkozik a dolgaidba.

Jartam 3 pszichologusnal,az osszes annyira unszimpatikus volt,mindegyik jobban tudta mi a problemam,mint sajat magam.

Nem tudom,tolem nagyon tavol all az hogy egy idegen embernek ontsem ki a lelkem,aki ezutan meg penzt is ker.

Lehet,hogy masnak ez bevalt,nekem nem.

2015. márc. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, a pszichológus sem tud csodát tenni, helyetted nem fog megoldani semmit. Az meg, hogy "tolem nagyon tavol all az hogy egy idegen embernek ontsem ki a lelkem,aki ezutan meg penzt is ker" felveti a kérdést, hogy akkor mégis minek voltál HÁROM különböző pszichológusnál is...
2015. márc. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!