Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit szólnátok, ha kiderülne...

Ti mit szólnátok, ha kiderülne, hogy 14-18 éves fiatok egy férfi tanárral együtt tusol? Ez szerintetek helyes?

Figyelt kérdés

[link]


A vizsgálatban szintén részt vevő harmadik diák pedig arról számolt be, zavarta, hogy zuhanyzás közben egy idősebb férfi – a szerzetes – körbejárt a zuhanyzóban, és hogy a gimnáziumon kívüli eseményeken, lelkigyakorlatokon, osztálykirándulásokon velük együtt tusolt. A szerzetes a fiú állítása szerint a közös zuhanyzásokkor nem ért sem hozzá, sem máshoz, de véleménye szerint egy tanárnak mégis nagyobb távolságot kellene tartania a diákjaitól."


"Ezekről a tusolásokról egy másik, vallomást nem tevő diák úgy fogalmazott:

Ha tőlem anyám ezt megkérdezné, én sem tudnám neki elmagyarázni, hogy ez helyes."


2015. máj. 28. 20:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom, a pasik mind együtt fürdenek, együtt pisilnek, ez miért akkora probléma? Nevetséges feltételezés, hogy pedofil, csak azért, mert nem várt meg egy osztálynyi srácot, mielőtt le mert vetkőzni. Több, mint nevetséges.
2015. jún. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Különösebb problémát nem látok a dologban, de ha én lettem volna a tanár, a pletykák elkerülése végett, óvatosságból inkább akkor zuhanyoztam volna, mikor a diákok már végeztek. Csak mert mint tudjuk, a mérgezett nyelvnek elég egy apróság és indul a lavina...
2015. jún. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

16 éves koromban iskolai csónaktúrán pl megesett, hogy többen zuhanyoztunk egyszerre a tiszaparti kempingben, és a kísérő tanár is odajött zuhanyozni. Nem ért senkihez hozzá, ugynúgy szappanozott, mint mások.

Nem okozott különösebb lelki törést...

38F

2015. jún. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Még jó hogy nem strandra mentek mert ott is közös öltöző van...
2015. jún. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez most tényleg annyira fontos, hogy már sokadjára ki kell emelned a kérdést??
2015. júl. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!