Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 4,1-es átlag, tizedikben, egy...

4,1-es átlag, tizedikben, egy nagyon erős gimiben rossz?

Figyelt kérdés
Úgy érzem,hogy ez nem túl jó.Nagyon nehéz évem volt,rengeteg nagyon erős lelki problémával kellett megküzdenem.Ez eddig a legrosszabb átlagom,kicsit szégyenlem is,hogy csam 4,1 lesz.A fontos tantárgyakból dicséretes ötös leszek,azokból egesz évben csak ötöst kaptam.Fizikából,kémiából leszek hármas.
2015. jún. 7. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

10. osztályban belefér főleg ha csak az ilyen húzza le mint fizika, kémia.

11. és 12. fontosabb, nyilván attól függően, hogy hova mennél utána.

2015. jún. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem reál tárgyakkal mész tovább egyetemre, nincs gáz.
2015. jún. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Semmiképpen sem reál tantárgyakkal,de azt azért hozzátenném,hogy én vagyok az osztályban a legjobb kémiából.A jegy nem tükrözi a valódi tudást,és a tanárunk nagyon rosszul osztályoz,alig van jegyünk.Második félévben kettő van csak,és az egyik ötös,a másik meg hármas (egyébként négyesre állok,de utál a tanár,szóval hármast fog adni).Meg a fizikát is ő tartja,de azt is értem,szóval végülis mindegy,hogy hányás vagyok belőle,simán tudnék érettségizni,ha akarnék.
2015. jún. 7. 12:29
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

Attól függ, milyen tudás áll mögötte, illetve milyen képességeid vannak, mennyit dolgoztál ezekért a jegyekért. Ha erős lelki problémákkal küzdöttél, akkor nem rossz egyáltalán.

Nekem 3 nagyon jó képességű fiam van, mindegyik erős gimiben tanul (legutolsó lista első 20 iskoláiról van szó), ennek ellenére nem örülnék 4,1-nek, mert többre képesek. Lányunk más, nála valószínű elégedett lennék hasonló szituációban ilyen átlaggal.

2015. jún. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, főleg 10.-ben. Ilyenkor tipikusan lerontanak a diákok, nekem is 10.-ben volt a legrosszabb átlagom (4.1 ugyanígy), de 11.-ben és idén is 4.6-os átlagom lett.
2015. jún. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az átlag fa.szság


az a lényeg, hogy a fontos tárgyakból (matek, magyar, idegennyelv, töri, egy természettudományos tárgy) 4-es vagy 5-ös legyél. a többi nem számít felvételinél.


úgyhogy ne izgulj

2015. jún. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hú ha nekem ilyen átlagom lenne, pedig szét tanultam a fejem egész évben...

A négyes jegyet nem hiába hívják másnéven úgy hogy "jó", semmi baj nincsen vele főleg hogy olyanok húzták le amiket később nem is fogsz használni. Az a lényeg hogy abból jó legyél ami érettségin kötelező, meg amit szeretnél tovább tanulni és használni :)

2015. jún. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!