Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti hány éves kortól...

Szülők! Ti hány éves kortól engednétek meg a lányotoknak, hogy nyárra extrém színűre fesse be a haját?

Figyelt kérdés
2015. jún. 7. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Krétával, kimosható színezővel bármikor. Tartós festékkel 16 felett - de akkor is csak kulturáltan. Rózsaszín például elmegy ...
2015. jún. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nyárra 14 éves korától. de csakis szinezővel, és iskolakezdésre vissza kell váltania az eredeti hajszínére.
2015. jún. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lemoshatóval középiskolás kortól. Ami kb. 14-15 év. De csak nyári szünetben. Tartóssal, ha nagyon-nagyon akarja akkor 16 éves korától, de csak természetes színre. Nagyon nem örülnék ha kék, zöld vagy rózsaszín hajjal jönne haza.
2015. jún. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Bármikor, akár 10 évesen is.
2015. jún. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15-16 év körül.
2015. jún. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
Én már most befestenék neki pár tincset neonos almazöld színezővel, pedig még kicsi. Hajszínen nem nyitnék vitát a gyerekemmel, de ha az iskolának kifogása lenne ellene, akkor azt neki is akceptálnia kell.
2015. jún. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igaz én nem vagyok szülő, hanem 16 éves gimnazista kb egy hónapja festettem be a hajam. Eredetileg nagyon sötét barna (inkább fekete) hajam van, most pedig egy olyan feketére van festve, ami enyhén kékes beütésű a napfényben. De sokan észre sem vették, hogy más a hajam színe. :) A nyáron még szeretném a tincseim alját egy élénkebb kékre (királykék) festeni, nekem így tetszene. Jó tanuló vagyok, jó az osztályom is, így igazából sem a tanárok, sem az ismerősök nem kritizálják azt, hogy hogy nézek ki.
2015. jún. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
#7 Az ész a fontos, nem a haj ;-)
2015. jún. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem az eletkorral lenne a bajom,hanem azzal,hogy ez eleg maceras dolog. Ha csak nem eredetileg vilagos szoke a haja,akkor le kell szivatni a festes/szinezes elott,kulonben nem lesz szep. Ettol ugyebar roncsolodni fog a haja,hullani,toredezni kezd,stb.

Illetve az ilyen frizurat gyakran ujra kell szinezni,hiszen par mosas is sokat fakit a szinen. Egy ismerosomnek sokaig extrem haja volt,o a hajmosasok kozott szaraz samponnal probalta orvosolni a problemat.

Ettol fuggetlenul megengednem,ha szeretne,csak elmondanam neki ezeket az aggalyaimat. Arrol nem is beszelve,hogy egy ilyen hajszint tudni kell viselni.

2015. jún. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A színezővel annyi a gond hogy sötét hajon nem látszik annyira, de ha mondjuk nagyon extrémet akar, mondjuk egy ombréban hajlandó lennék kiegyezni, egyébként piros akár enyhén lilás/rózsaszínes nálam még elmegy.
2015. jún. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!