Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti megengednétek a 15 éves...

Ti megengednétek a 15 éves lányotoknak, hogy nyelvpiercingje legyen?

Figyelt kérdés
Ha igen/nem miért?

2015. máj. 23. 05:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
megbeszélném vele, hogy ha még egy év múlva is akarja, akkor megcsináltathatja.
2015. máj. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Igen. Off: nekem 16 évesen szúrtak köldökbe, azóta is ott van, pedig szültem 3 gyereket :)
2015. máj. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%

Nem. Én mindig próbálom neki elmagyarázni, hogy vigyázzon az életre szóló döntésekkel, mert ahogy 5 évesen nem akart piercinget, úgy benne van, hogy 25 évesn se akarna majd.


18 éves korától azt csinál amit akar, de remélem addig megérti az életre szóló döntés lényegét :)

2015. máj. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
A pc miért életre szóló? Ha kiveszed max 1 hónap és összeforr a lyuk, főleg nyelvben.
2015. máj. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Ha így van, akkor nincs kifogásom. :)
2015. máj. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Így van :)
2015. máj. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Megengedném, de azért annak utánanézetnék vele, hogy az iskolában engedik-e. Vannak pl. egyházi gimik, ahol tilos az ilyesmi.

Az fontos, hogy normális, leinformált helyen csináltassa, én ehhez az egy feltételhez kötném.

Az én lányom nem akart még soha ilyet, viszont nyolcadikban kitalálta, hogy rasta hajat akar. Hát, mondtam, ha van türelme hozzá... volt, és én csodálkoztam a legjobban, mlyen kitartó ebben. A nagyszülők teljesen kifeküdtek tőle.

Most már nagyon jó rasta haja van. Be kell vallanom, hogy nekem is nagyon tetszik. Mint ahogy az is, hogy vállalja önmagát :)

2015. máj. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Nekem le se írom mióta van köldök piercingem:) 15 éves koromtól pedig orr piercingem. 14 éves koromtól pedig 5-5 fülbevaló "azóta természetesen megjött az eszem és kiszedtem őket:D" Nincs nyoma:) Én engedném.
2015. máj. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok. Azért engedném mert ha minnél jobban tiltom annál rosszabb lenne,plusz megpróbálhatjuk úgy nevelni őket mint minket anyáink x éve,de felesleges,mert változik a világ a társadalom. Ma már más az elfogadott mint anno.

És azért is engedném mert én is "ilyen" voltam 10-en évesen. Becsületes ember,anya lett belőlem,semmivel sem lettem kevesebb vagy másabb:) Sőt anyaként most tetováltattam:) Nem ez számít,ez csak esztétika..

2015. máj. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
29%
Megengedném, de keresse meg rá a pénzt. Nekem 17 évesen lett, van, aki a mai napig nem tudja, hogy van.
2015. máj. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!