Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek felelőtlenség...

Szerintetek felelőtlenség elengedni a 18 éves lányomat az Ozora fesztiválra a barátjával?

Figyelt kérdés
( a barátja idősebb nála és megbízható, ismerem)
2015. jún. 8. 10:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne felelőtlenség egy szinte felnőttet elengedi a párjával szórakozni?
2015. jún. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Eleve 18 évesen oda megy, ahova akar. Nincs rászorulva a hozzájárulásodra.
2015. jún. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Hadd szórakozzon, most fiatal!
2015. jún. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Az enyém is ennyi idős, ez az egy fesztivál, ahova nem mehet, évekkel ezelőtt kijelentettem, meg is érti, sajnos ez tényleg nem szól másról, mint a drogról. :( Két barátja volt pár éve, ők is azt mondják mindenkinek, bárhova, ide ne.
2015. jún. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%

Az Ozora tényleg olyan fesztivál, hogy még az is drogozni fog, aki úgy megy oda, hogy neki erre nincs szüksége, ő aztán biztosan nem.

Ennek tudatában engedd oda a lányod.

2015. jún. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
szerintem hadd menjen, ha jól nevelted 18 évig és a barátja is normális, akkor nem fognak drogozni..
2015. jún. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség, hogy egy 17 éves nem mehet, de egy 18 igen. 18 éves vagyok április elseje óta. Akkor ha ezt márciusban írtam volna ki én, akkor nem mehetnék, de áprilisban már mindenki elengedne?


Semmi különbség egy 17 és 18 éves ember között. Egy 18 éves lány lehet nagyon éretlen, de lehet egy 16 éves annyira érett, hogy el lehetne engedni valahova. (Na nem az Ozorára, oda még én sem mennék. :D drogtanya..)


18L

2015. jún. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6: lehet, hogy drogozni nem fognak, de a kolléganőm lányát (aki csak a nagyinál nyaralt, nem fesztiválozott) két belőtt barom kapta el...
2015. jún. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
Úgy nyilatkozzon mindenki dolgokról, hogy már van tapasztalata. A média hajlamos mindent felfújni. Ha valaki azt hisz, hogy csak Ozorán van drog az nagyot téved. Egy sziget fesztiválon sokkal többen drogoznak csak azt valamiért nem híresztelik ennyire valamiért. Én voltam Ozorán. Idén is megyek. egyszer sem ért semmi atrocitás és sokkal szolidabb mint bármelyik más fesztivál. Nyugodtan el lehet engedni oda a gyerkőcöt. Azt szinte garantálni lehet, hogy baja nem lesz. Ha pedig annyira drogozni szeretne azt megteszi fesztiválon kívül is
2015. jún. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%
előfordulhat, hogy majd 3-an tolják a sátorban :D
2015. jún. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!