Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek felelőtlen kismama...

Szerintetek felelőtlen kismama az ilyen?

Figyelt kérdés
Tegnap találkoztam egy rég nem látott barátnőmmel. A lány terhes, jövő hónapban már szülni fog. Mégis azalatt a pár óra alatt amíg nála voltam, majdnem fél doboz cigit elszívott, kávét, és energiaitalt is ivott. Rákérdeztem, hogy ez rendszeres-e, mire meglepődve azt felelte, hogy persze, a terhessége előtt is csinálta ezeket, de nem kell aggódni, mert az orvos nem mondta, hogy bármi baja lenne a babának. A házuk sem épp a legjobb, igénytelen, elég nagy kosz van, nem épp ideális környezet egy újszülöttnek. Nem tudom, számít-e valamit, de a lány 21 éves. Szerintetek felelőtlen kismama? Vajon így milyen anya lesz majd??

2015. máj. 11. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kerdes, h felelotlen. Az orvos azert nem mondja, h ez karos, m ennek egyertelmunek kellene lennie. Az ilyennek nem kene gyereket szulnie. Mar bocs a kemeny megfogalmazasert, de nem erdemli meg, h anya legyen!
2015. máj. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Ez most csak vicc ugye?
2015. máj. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Az ilyet úgy hívják, hogy idióta rib**c.
2015. máj. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vicc. Én próbáltam beszélni a fejével, hogy talán nem kéne, de erre az volt a válasz, ha eddig jó volt így, továbbra is jó lesz, és különben is ő "visszavett", mert eddig napi 2 doboz cigit szívott, meg 6-7 energiaitalt ivott, most meg kb. a felére csökkentette. A végén meg is sértődött a lány, és azt mondta, jobb ha nem szólok bele az életükbe. Sajnos ezt a példát otthonról hozhatta, mert az anyja is végig dohányzott meg kávézott mindhárom terhessége alatt, szóval szerintem ő is úgy van vele, hogy nincs ezzel semmi gond.
2015. máj. 11. 15:43
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Tudod nagyon jól hogy felelőtlenség, csak azért írtad ki a kérdést hogy legyen min csámcsogni.


A kávé nem káros terhesség alatt.

2015. máj. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is megiszom a magam reggeli tejeskávéját, amivel szerintem nincs is gond... Ez a baba sajnos hátrányos helyzetbe születik, ha mákja van egészségesen, ha nem akkor kis születési súlya lesz, asztma és egyéb dolgok lehetnek a következményei amiért az anyja visszavette a cigi adagját. Szívből sajnálom szegény babát.
2015. máj. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
IGen, természetesen felelőtlen. Bocs, hogy ezt mondom, de te sem vagy sokkal szimpatikusabb. Idehozol egy ilyen történetet, ami nyilvánvalóan rossz, kizárólag azért, hogy tucatjával szidják az emberek ezt a lányt. SZép jellemre vall ez is.
2015. máj. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván felelőtlen, de ezt te is tudod. Igazából mi volt a célod a kérdés kiírásával? És igen, azt tényleg rosszul tudod, hogy a kávé árt terhesség alatt. Énis ittam napi 2x.
2015. máj. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem felelőtlen. Idióta!
2015. máj. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

igen az,de ezt te is tudod!

Van az a réteg,ahol normális, remélem még mindig ők a kisebbség...

2015. máj. 12. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!