Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek miért kezdik...

Szerintetek miért kezdik mostanában olyan fiatalon a szexuális életet?

Figyelt kérdés
Mert mostanában sok kérdésnél látom, hogy az illető pl 15 éves, dolgozni még nem akar, mert hogy diákmunkához ő még kicsi, de ha szexről van szó, állítása szerint ez a kor pont ideális?

2013. okt. 24. 17:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
80%
Azért, mert az emberben már ilyenkor is tombol a vágy, ez nem ezen múlik.
2013. okt. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
73%
Figyelj, ha van egy kulcsod egy széfbe, amibe nem tudod mi van, akkor általában az emberek gyorsan kiderítik. Kíváncsiság, YOLO elv. Nálam a kíváncsiság volt az úr.
2013. okt. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
19%

Na vajon miért?

A csapból is az folyik, hogy a szex mennyire jó dolog. Hát persze, hogy ki akarják próbálni...

2013. okt. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
11%
Szeretet- és figyelemhiány a szülők részéről.
2013. okt. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
88%
miért, mikor volt mikor idősebb korban kezdték?
2013. okt. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
87%

már megint ez a "mostanában a fiatalok" dolog,meg az általánosítások...Az egyik nagyanyám 17 éves korában szült,a másik meg 18 volt,nem "mostanában".

A diákmunkáról annyit,hogy nagyon sokan melóznak,és érdekes módon én egy kérdést sem láttam,aminél 15 évesek fejtik ki,hogy nem diákmunkáznak,de szexelnek,pedig elég sok kérdést szoktam olvasni ebben a kategóriában

Egyébként dúlnak a hormonok,és kíváncsiak.

Egy diákmunkázó,és szexuális életet nem élő 15 éves.

2013. okt. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
62%
31 vagyok, 15 voltam mikor elvesztettem a szüzességem, vagyis 16 éve. akkoriban a környezetemben 15-16 évesen megtörtént.
2013. okt. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
69%

Nos elmondom, miért.


14 éves vagyok, rendesen tanulok, nem öltözködöm k.vásan...


... de ettől függetlenül néha úgy érzem, hogy férfit akarok, de azonnal. Nem azért, mert erkölcstelen lennék, hanem ez egy ösztön; 3 éve az a helyzet, hogy ha megerőszakolnak az utcán, teherbe esek, és nyilván egy élőlény azért lesz egyszer termékeny, hogy utódot nemezhessen, és ehhez szükséges párzani, jelen esetben szexelni. Logikus, hogy jön is utána valami. És mégegyszer mondom, nem laza erkölcsű vagyok, hanem alapjáraton az ember is egy állat, tehát vannak ösztönei, amiket nem befolyásolhat. Az ember régen is ember voltak, régen is szexeltek, stb. Ne jöjjetek már ezzel állandóan!

2013. okt. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
43%

Ember nem állat, szabadon dönthet mit akar mit sem, hülyeség az állatokhoz hasonlítani.


"Az egyik nagyanyám 17 éves korában szült,a másik meg 18 volt,nem "mostanában". "


Igen férjezett asszonyként, mert hogy nem lány anyaként az biztos.

2013. okt. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
55%
Megmondom, régebben csak azért szexeltek kevesebben, mert féltek a terhességtől és a szégyentől. Viszont tényleg így van, ha egy állat nemzőképes akkor szaporodni is fog, engem például mindig az ösztönöm vezérel, pont ezért bírtam csak 13 éves koromig, azóta is egy szexmániás állat vagyok lány létemre. Persze ezt csak a párom élvezi azóta is
2013. okt. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!