Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan nézzek ezek után a...

Hogyan nézzek ezek után a szüleim szemébe?

Figyelt kérdés

Elrontottam az előrehozott írásbeli érettségimet és nem mennék be szóbelizni. Nagyon jól kellene sikerülnie ahhoz, hogy meglegyen az ötös.

Ezt természetesen ők nagyon ellenzik. Soha nem vártak tőlem irreálisan sokat, de most magamnak és nekik is csalódást okoztam.



2015. jún. 9. 23:01
 1/10 anonim válasza:
26%

Annyira muszaly az az 5os?

En tavaly szakgizsgaztam...semmit sem tanultam ra es 3as lett..szuleim orultek:)

2015. jún. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

NEkem azzal okoznál csalódást, ha feladnád.


A szüleim mindig azt mondják, hogy küzdjek. Tegyem meg a tőlem telhetőt! Neked is ezt tanácsolom. :)


Én is éreztem már úgy, hogy csalódást okoztam a szüleimnek, de ez nem igaz. Látták, hogy küzdök, végig viszem azt amit elkezdtem. Az eredmény miatt soha nem voltak csalódottak, az egyedül bennem okozott törést, amivel kénytelen voltam megküzdeni.

2015. jún. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj be, ha jövőre nem tervezel emeltezni a tantárgyból. Ha megteszed, akkor elképzelhető, hogy baromira le fogja húzni az érettségi átlagod, mivel javítót csak akkor tehetsz, ha már nincs tanulói jogviszonyod. Ez nem feladás, csak józan ész. Majd jövőre többet készülsz rá, és jobb lesz.
2015. jún. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Fejezd be soha a büdös életben senki nem fogja kérdezni , hogy hanyasra éretségiztél kiveve a fősulira jelentkezel de amugy meg mindegy megvan a papir es kesz
2015. jún. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Melyik tantárgy?
2015. jún. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Azt írod, hogy nagyon jól kellene sikerülnie a szóbelinek ahhoz, hogy meglegyen az ötös. Ezek szerint a lehetőséged megvan rá, mégsem akarsz bemenni. Ez hülyeség. Ha nem ez lesz a felvételi tárgyad, akkor senkit sem fog érdekelni, hogy hányas, csak legyen meg. Így legalább az érettségi időszakodban eggyel kevesebbre kell készülni.

Infomratika vagy nyelv? Mert mindkettőből simán lehet nagyon jó szóbelit csinálni, és előrehozottan a tanárok is jófejek általában.

2015. jún. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ez csak előrehozott érettségi. jövőre kijavítod, nem kell ennyire fosni.
2015. jún. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: abból a szempontból jogos a parája a kérdezőnek, hogy az előrehozott érettségi nem próbaérettségi, vagyis ha megléped, akkor bárhogyan sikerül, nem tudod felülírni a 12. osztály végi, standard érettségivel. Papírforma szerint legalábbis nem, mert ha leérettségizel, az azt jelenti, hogy tanulmányaidat az adott tárgyból befejezted, utána az órákra sem kell bejárnod. Van persze egy kiskapu, de nem tudom, hogy mennyire biztonságos, ez pedig az, ha nem mész el a szóbelire. Ekkor megbuksz, de jövőre elméletileg újrapróbálhatod.
2015. jún. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
igen, ebben teljes mértékben igazad van. és éppen ezért, az lenne a legjobb választás, ha nem menne el szóbelizni.
2015. jún. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Csak az veszít aki feladja! :)
2015. jún. 14. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!