Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elszúrtam az érettségim...

Nagyon elszúrtam az érettségimet, nem merek a szüleim szemébe nézni. Hogy tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés
Ma számolgattam, kb 70% lesz középen és még leronthatom a szóbelivel is. Apám azt mondta, hogy ha nem lesz min. 80, akkor ne kerüljek a szeme elé. Még nem mondtam neki, hogy kb ennyi lesz, de nagyon félek! Barátnőmnek emelten lett ennyi és még ő sem volt megelégedve, hát akkor én? Elrontottam a jövőmet is ezzel:((
2011. okt. 21. 17:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
70%
Nyugi. A szóbeli még hátra van, majd ott javítasz!
2011. okt. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Tanulni kellett volna:D Milyen érettségi?
2011. okt. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Angol és amúgy tanultam csomót, de elrontottam hülyeségekkel:(
2011. okt. 21. 17:30
 4/23 anonim ***** válasza:
43%
Ne menj el szóbelizni, és akkor érvénytelen lesz az írásbelid. tanulj rá tavaszig és akkor megpróbálhatod újra
2011. okt. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
68%
Akkor ne izgulj, azt még feltudod javítani 80%-ra a szóbelivel. Ne keseredj el, hanem tanulj ezerrel!:)
2011. okt. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom feljavítani 80-ra akkor sem, ha max pontot kapnék. Veszett ügy.
2011. okt. 21. 17:33
 7/23 anonim ***** válasza:
93%
Egy érettségi elég sok stresszel jár! Elég rossz lehet, hogy még az apukád is ilyen nyomást gyakorol rád! Szégyellhetné magát!
2011. okt. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
51%
Csináld azt, hogy tavasszal elmész emelt szintre, s érvelhetsz azzal is, hogy annak nagyobb az értéke, mert ugye plusz 40 pont a felvételiben és ingyen nyelvvizsgát is kapsz:))
2011. okt. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Egy hét múlva elfelejtik.:D

Amúgy az egész jó, én 56%osra írtam mondjuk igaz be se jártam az utolsó másfél évben.Minden esetre nálunk boldog családi hangulat közepette ünnepelte meg az egész család hogy meg van.(még 2 éve):)

2011. okt. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Megpróbálod tavasszal és ennyi! Amúgy igen, az ilyen érettségiknél tanulhatsz nagyon sokat, de a legtöbb (főleg a nyelv) nem nehéz. Annyi az egész, hogy nagyon oda kell figyelni és koncentrálni. Tavasszal már tudni fogod, mire figyelj oda. Kezdj el angol nyelven kommunikálni, az interneten sok az ilyen oldal, nagyon sokat segít.
2011. okt. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!