Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mit szólnátok ha a 13...

Szülők! Mit szólnátok ha a 13 éves lányotok 18-19 éves szintén rocker fiúkkal találkozgatna? Megengednétek?

Figyelt kérdés
néha futunk össze,csak hülyéskedünk semmi több:) anyunak félek elmondani,mert eltiltana tőlük szerintem :/ ő azt hiszi barátnőmmel talizok
2015. jún. 25. 11:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Téged egyedül, mint 13 éves kislányt felnőtt férfiakkal? Nem, nem engedném.
2015. jún. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem, nem engednem. 13 evesen meg gyerek, barmennyire is akar felnottkent viselkedni. Raadasul elbeszelgetnek vele, h foglalkozzon inkabb a sulival tobbet, mint a stilusiranyzatokkal...
2015. jún. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem azon van a hangsúly, hogy rocker, hanem félteném, mivel lényegében felnőttekről van szó.
2015. jún. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
És felnőtt férfiak miért akarnak egy kislánnyal barátkozni...?
2015. jún. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%

Én ugyan 14 fiú vagyok, de megyek mindenfelé koncertre, és tudják, hogy ott lehetnek balhés elemek. És az utolsónak: miért barátkoznának vele?

Azért, mert rockerek/metálosok/skinheadek/punkok stb. olyanok, hogy: megegyezik az ízlésünk, olyan vagy mint mi, úgy beszélsz mint mi stb ? akkor közénk tartozol, rock testvérek. Nekem is sokszor van, hogy nem tudják ki vagyok, nem tudják honnan jöttem, egyáltalán nem ismernek, de részükről akár tömeggyilkos is lehetek, ha úgy nézek ki mint ők, olyan a zenei stílusom, úgy érzek beszélek gondolkodok mint ők, akkor közéjük tartozok

2015. jún. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%

Na ne már :D

Én is rocker vagyok, 1-2 évvel ez előtt én is feketében jártam lánccal az oldalamon, de most nem tudom megérteni azokat, akik még 18+ évesen is így öltöznek. Én inkább félek tőlük. Valahogy bennem van az, hogy ők még nem nőttek ki ebből, nem mentek át egy bizonyos változáson, amin át kell menni.

Persze ha találkozok egy ismeretlen emberrel, aki teljesen átlagosan öltözik, és kiderül, hogy rocker, akkor nekem is sokkal szimpatikusabb lesz. De azokat inkább próbálom elkerülni, akik így is öltöznek, ennyire összetartanak. Számomra ez a dolog már inkább a zenében nyilvánul meg, öltözködésben teljesen átlagos vagyok, már mást is hallgatok, eljárok discoba. És így sokkal jobban érzem magam.

Ezzel azt akarom mondani, hogy nem kell feltétlenül rockerekkel barátkoznod, nem a zenei stílus teszi az embert. Ennyi idős koromban én is ezt hittem, utáltam a többieket, nem nagyon voltam hajlandó barátkozni nem rockerekkel. Pedig valójában ez elég nagy csőlátásra utal. Ha pl. most visszakeresem az itt adott válaszaimat a rocker témákban, hát, fogom a fejem rerndesen :D A többi ember is lehet jóember, és a rockerek is lehetnek rosszak. Márpedig általában a 18-19 éves fiúk nem szoktak 13 éves kislányokkal barátkozni, ez némi ferde hajlamra, rosszindulatra utalhat. Én inkább elkerülném a helyedben őket. Keress korodbelieket, nyiss a világ felé! :)

16/L

2015. jún. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
a fiú nem akar tőlem semmi olyat,nyilvános helyre mentünk találkozni,csak beszélgettünk:) normális tényleg :D
2015. jún. 26. 16:04
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
18 éves fiúként nekem egy 13 éves még kislány! 18-19 évesek nem barátkoznak csak úgy ilyen korú lányokkal, kivéve ha többet akarnak... ami pedig nagyon nem normális.
2015. jún. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
81%
13 èvesen mèg kislány vagy,èn nem is találkoznèk 18-19 èvesen ennyi idős lánnyal. Nem egy korosztály vagytok,èn 20 èvesen 16 èves lánnyal nem szívesen talalk9zom.
2015. jún. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
20 éves leszek most nyáron, és nekem is meg volt a zöld övezetbe járunk bort meg sört inni korszak, de aki ennyi idősen is életvitel szerűen "rokker", az már eléggé a távol kéne tőle maradni életművész kategória.
2015. jún. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!