Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnátok, ha a 17 éves...

Mit szólnátok, ha a 17 éves lányotok egy 23 éves sráccal találkozgatna?

Figyelt kérdés
Esetleg le is feküdnének?
2014. szept. 22. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendes a srác, akkor semmi kifogásom nem lenne ellene.
2014. szept. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Azt, hogy nem tartozik rám. Szülőként úgy gondolom, a kapcsolatunkat az előző 17 évben alapoztuk meg. Nem most fogom javítani. Mellette állok, remélem, megosztja velem pletyi szinten, mi történik, hogy éli meg a kapcsolatot, és ha gondja van, bizalommal fordul hozzám, de sem a védekezésről, sem a szexről, sem az érzelmi életről nem most hallana tőlem először, ezen már szép fokozatosan 17 év alatt végigértünk volna. Már "csak" barátnők lennénk, akik remélhetőleg bíznak egymásban. Nekem úgy érzem, ennyi idős lánynál már nincs "megengedem" és "nem engedem meg". Az ő élete, a döntései pedig az ő felelőssége. De ezt is tudná már :) Szóval vele örülnék, és drukkolnék, hogy boldog legyen! :) N30
2014. szept. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Az ő dolga.
2014. szept. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
pont ennyi voltam mikor heti háromszor aludtam az akkor ugyanennyi idős barátomnál. azóta eltelt 10 év...most már a férjem, a babánk 2 hónapos :) én megengedném a lányomnak, ha helyén van a szíve és az esze, és érett hozzá.
2014. szept. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmit.ezzel a kor különbséggel semmi gond sincs.
2014. szept. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem sok az a 6 év, a lányod se kislány már, ha a pasinak meg van esze és normális, akkor meg semmi baj nem lesz ebből.
2014. szept. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom 18 éves és egy 29 éves pasija van. A fiú ideköltözött hozzánk nagyon rendes aranyos érett.. ha a srác is ilyen és látod rajta hogy komolyan gondolja a dolgokat akkor szerintem tök rendben van.
2014. szept. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!