Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tetszik nekem egy fiu es nem...

Annus84 kérdése:

Tetszik nekem egy fiu es nem tudom hogy tetszem-e neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiu az osztalytarsam es nem tudom hogy tetszem-e neki.

Nem nagyon beszêlgetünk, de mindig mosolyog ram nagyon sokszor nez ram es szem kontaktus is van.

Foleg akkor mikor a baratnom a strandon röpizik es a fiu pedig szidja es ez forditva is igy van.

Neha elbambul mikor ram nez es tolem keri el a hazit es a matekba is en segitek neki.

En es a baratnom magyarok vagyunk ott a suliba mert svajcba elunk es sajnos jovore a baratnom nem fog oda jarni.

Tudtok segiteni a fius kerdesben?



2015. júl. 1. 23:05
 1/3 anonim válasza:
Szia! 17F vagyok. Először is: A fiú vagy félénk vagy nem jössz be neki. Ha az előbbi, akkor menthető, ha a második akkor fail szaga van. Ha tesztelni szeretnéd, akkor kérdezd meg h "x napon nincs kedved eljönni velem sétálni?" Esetleg vmi konkrét helyszínt is mondhatsz, klubba vagy netán moziba stb. Ha a fiú igennel válaszol, az biztató. Ez lehet szimpátia veled vagy csupán az hogy unatkozik és vágyik vmi társaságra. Azon a helyen sokat beszélgess vele, érezzétek magatokat jól, kérdezd meg h mit gondol rólad, esetleg ha mentek kifelé az x helyről, akkor nyújtsd neki a kezed.Ha úgy hazavisz, akkor az is nagyon jó.. Tesztelgesd így szép lassan és ha akar valamit, akkor bizony előbb-utóbb ő is ki fogja mutatni! ;) Hajrá !
2015. júl. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Hívd el nyilvános videóüzenetben a szökőkúthoz! Komolyra fordítva a szót, csak akkor csinálj vele bármit ha tisztában vagy azzal ha esetleg összejöttök majd szakítotok akkor is még évekig osztálytársak lesztek.
2015. júl. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom megfogom fogadni
2015. júl. 2. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!