Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Vajon tényleg tetszem neki?...

Vajon tényleg tetszem neki? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliba a neve Márk.Az egyik barátnőm azt mondta, tetszem neki.Én persze nem nagyon hiszem el.Az igaz, hogy sokszor néz, meg most jöttünk haza egy 4 napos kirándulásról és a kirándulás alatt is sokat voltunk együtt mindig ott volt ahol én poénkodott velem meg minden.De van egy kis baj.Kisebb nálam magasságba és korban is 1 évvel.Mondtáknekem, hogy a kor és a magasság nem számit viszont nem tudom hogy tényleg tetszem-e neki.A leírtak alapján légyszi segítsetek.Mit kéne tennem?
2014. máj. 28. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? A fogalmazásodból itélve 12-13 lehetsz, akkor még bőven nőni fog a fiú.
2014. máj. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi idős vagy , de ahogy az írásodból próbálom kitalálni 13-nál nem vagy több (ha igen bocsi). Szerintem ne tegyél semmit.


Ha tetszel neki majd megoldódik ha nem akkor meg felesleges.

2014. máj. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Foglalkozz vele úgy ahogy eddig. Ha többet szeretne, csak akkor gyere össze vele, ha tényleg tetszik. Ha nem tudsz kibékülni azzal a dologgal hogy kisebb nálad, akkor ne járj vele szerintem. Az egyikötöknek sem lesz jó.
2014. máj. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"tetszek neki" És akkor mi van? :D

Az annyit jelent, hogy a külsőd bejön neki. Biztos olyat akarsz, aki amiatt "szeret"? :D

2014. máj. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!