Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért változott meg a fiam?...

Miért változott meg a fiam? Miért lett lányos? Lásd bővebben alul

Figyelt kérdés

Nem tudom miért viselkedik már úgy a fiam, mint egy lány. Evvel az új divattal is kiakaszt, hogy szoknyát szeretne hordani. Pedig nem normális dolog a fiúknál! Már többször összekapot az apjával is, de egyáltalán nem engedelmeskedik és kezelhetetlen. Jövő héten lesz majd neki a 14-ik szülinapja és nem tudom miért kell már egy nagy fiúnak lányosan viselkedni?? Miért kell festenie a körmét bordóra, ha ilyet csak a lányok csinálnak? De mondhatnám a sminkelést is, ez már felháborító! Többet ken már lassan magára, mint amennyit egy korában hozzá illő lány tenne. Aki tud segítsen! Mit teheték én még? Vagy valamit elrontottam? Már nem olyan a viszonyuk. Régebben őszinte volt velem mindig, most folyton ferdít!

Tegnap egy női harisnyát és egy szoknyát találtam a társkájában. A válasza az volt, hogy nem tudja hogyan került oda. Azt mondta, hogy a táncórán véletlenül az egyik lány ruháját tehette el és nem figyelt oda. Ti elhiszitek ezt? Lehet így elrakni ruhát, hogy nem is nézem meg mi az? Egyszerűen nagyon tud ködösíteni! Várom válaszotok!


2010. márc. 4. 16:48
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
39%
nem lehet, hogy homoszexuális lesz?
2010. márc. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
76%
Lelkileg készüljön fel,hogy a fia meleg.De a legjobb az lenne,ha leülne vele beszélgetni.
2010. márc. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
66%

lehet meleg...és ha az,jobb ha már most felkészülsz rá hogy eljőn az ideje amikor bevallja.Attól még a fiad.

És ha melegm,és ez neked gondot okoz,akkor kérdd meg hogy legalább az őltőzkődésben fogja visszább magát,biztos megteszi..de a tényt el kell fogadni.

Ha nem meleg,akkor meg nem mondtam semmit...talán ha rákérdeznél egy őszintébb nyugis pillanatban?uralkodj magadon..neki megértés kell

2010. márc. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
85%
Próbálj meg leülni vele,és nyíltan beszélni az érzéseiről...sajnos jobb nem jut az eszembe.
2010. márc. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
54%
Nem biztos, hogy meleg. Lehet, hogy feszegeti a társadalmi határokat. Esetleg transzszexuális. De simán lehet, hogy kinövi az egészet. Nem szabadna ennyire aggódni, ma már nem olyan nagy dolog az ilyesmi!
2010. márc. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
64%
Igen, sajnos ez szerintem is több, mint a mai furcsa divatolás.
2010. márc. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
52%

@ma 16:56


Azért, ha egy 13 éves gyerek sminkeli magát, festi a körmét, és szoknyát hord, azt azért nem mondanám se mindennapinak, sem elfogadhatónak!


Ez nem a szülők hibája.


Viszont ha most nem állítjátok le legalább a ruházat normalizálásával, akkor szegény gyereknek semmi esélye az életben, komolyan mondom.

2010. márc. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
63%

most lesz 14, szerintem még nem kellene b.uzinak elkönyvelni. kamasz korban a legtöbb gyerek meginog, hogy melyik nemhez vonzódik...

tény, hogy furcsa amit művel, de mi ezt itt nem tudjuk megoldani. le kell ülni vele megbeszélni, de nem úgy, hogy letámadják.

ha beszélt vele, megtenné, hogy leírja hogy alakult? érdekel.

2010. márc. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Ez tuti biztos hogy homoszexuális?

Elvileg ilyen fajta érzelmeket nem vettem észre rajta. Inkább a lányokat kedveli. Ha együtt vagyunk a suliban, mindig megmutatja nekem melyik most az ő kedvence.

De lehet hogy divatból csinálja, nem?

2010. márc. 4. 18:40
 10/30 anonim ***** válasza:
26%
szerintem irány a pszichológus!
2010. márc. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!