Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányos anyukák! Megengednétek...

Lányos anyukák! Megengednétek 17 éves lányotoknak hogy a barátjánál aludjon?

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 20:06
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
85%
Az a gond, hogy ha nem engeded el, akkor a hátad mögött fogja megtenni. Nagyon nehéz az ilyen korú lányokat (de talán még a fiúkat is) jól kezelni. Legyél megértő, türelmes, ha valamit kimondtál (egy bizonyos szituációra vonatkozóan), azt tekintsd véglegesnek, mert ha meg-megváltoztatod a kijelentéseid, akkor egy idő után nem lesz súlya annak amit mondasz.
2010. márc. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Nekem 15 és fél éves korom óta van meg a barátom,igaz,távkapcsolatban élünk(eger-bp),és kb 3-4hónap múlva aludtunk először együtt..először ő aludt nálunk,hogy anyum megismerje személyesen is,meg tudja,hogy kihez megyek legközelebb,úgyhogy nálunk nem volt gond. Én is azt mondom,hogy inkább a tudtoddal csinálja,mint anélkül. Sokkal jobban fog bízni benned,ha tudja,hogy mellette állsz és elég érettnek tartod arra,hogy ottaludjon. Ha ismered a srácot és tudod,hogy megbízható és szeretik egymást,akkor miért ne...semmi baja nem lesz,vigyáznak rá;) Ha meg bármi kétséged van,kérdezz rá nyugodtan,mondd el neki,hogy ez milyen fontos döntés számodra és azért kérdezed,hogy nyugodtan tudj aludni. Én ezt tudom tanácsolni,nekünk bejött. Sok sikert^^ 19/L
2010. márc. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
54%

Igen. Az én gyerek kellően felvilágosult, nem fog unokát hozni a nyakamra 15 évesen, én nem szaladgál ide a gyakorikérdések.hu-ra hülyeségeket kérdezni, hogy az ujjazástól terhes lesz e. Gondolj bele , már majdnem felnőtt nő. Hogy akarnád tiltani neki?

Ha tiltod, megteszi a hátad mögöt, esetleg egy parkban, titokban, és majd hazudozik neked. Ezt akarod? Ha jó a kapcsolatotok, nem fog hazudni, és ha értelmes, akkor megérti, felfogja, hogy 13-14 évesen korai a szex, de 17 évesen azért már ideje van- akkor nincs mitől félned.

2010. márc. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
*jav: gyerekem.
2010. márc. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
79%
Igen, ha stabil kapcsolata van, akkor már akár előbb is. Amit kellett, már megtették, ne aggódj :-)
2010. márc. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
75%

Az előző válaszadónak teljesen igaza van.

A legfontosabb hogy légy őszinte a lányodhoz mert ebből komoly hisztéria is keletkezhet.

Bizza a lányodban és magadban és engedd el.

Egy ilyen lánynak erre van szüksége.

Gondolj a te tini korodra.

Makacs,merész ,azt a mit a fejébe vesz nem változtatja meg!

Legyél a helyében!

Bizz benne...

2010. márc. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%
Szia,szerintem is elengedheted,gondolj bele,azt a bizonyos dolgot napközben is simán megtehetik a barátjánál.Inkább világosítsd fel (igaz már mindent tudnak)a védekezésről,esetleg kérdezd meg,hogy elvigyed-e nőgyógyászhoz.Én először azért arra kérném őket,hogy a fiú aludjon nálunk,mert így kicsit jobban megismerhetném,szerintem ennek is nagyon örülnének,főleg,hogy közölném velük,hogy utána a srácnál is aludhatnak majd.
2010. márc. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
64%
figyelj! 17 évesen már bőven elég érett a dologhoz! és 18? és 19? gondolom majd ezek is jönnek... figyelj! az tény hogy ő neked mindig a pici lányod marad de hagyd önállósulni és ha úgy látod hogy tényleg szereti igazából a barátja akkor hát gyerünk!
2010. márc. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
73%
igen...17 évesen már simán... ha akarja, úgyis le fog vele feküdni, ha más nem, akkor nappal, nem kell ehhez ottaludnia.... de 17 évesen már lassan felnőtt, örülj neki, hogy nem 14-15 évesen nyafogott ottalvásért, ahogy a mai kis tiniribik csinálják....
2010. márc. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
58%
Igen, lányaim 15-16 évesen kezdték az ott alvást. Jobb, hogy tudtam róla, mintha hátam mögött nappal, amikor nem vagyok otthon pl. És azóta is hűségesek egymáshoz, mindkét pár.
2010. márc. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!