Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem értem miért kell általános...

Nem értem miért kell általánositani?! 13/L

Figyelt kérdés

DÉDImamámmal beszéltem,hogy:

Régen is voltak melegek,mégis azt mondják,hogy régen nem volt ilyen.De volt,de akkor nem divatból és nem mindenki előtt mutogatták.

Régen is ugyan-ugy volt,olyan,hogy 14 évesen már valaki nem volt szűz,de azt mondják ma már,hogy: hova fajul a mai világ?


Nem érzitek ugy néha,hogy kicsit túlzásba viszik?


Ne értsetek férre,én sem vagyok az melett,hogy 13-14 évesen bulizni járjon meg szexuális életet éljenek,de azért néha szerintem túlzásba viszik ezt a dolgot.

Ugyan ez van ezzel az emos dologgal,régen is voltak divatok és azoknak is volt ugyan ugy olyan akinek tetszett és akinek nem.Persze sokat változott a világ,de mind jó irányba mind rossz irányba.Tény,hogy több részeg tinédzert látni az utcán,mint eddig,de az is tény,hogy van egyre több diplomás és céllal elátott kamasz is csak őket éppen mindig általánositják.Például én szeretnék külföldön egyetemre járni,és angolból is középfokut nemsokára letenni,de attól én is elmegyek szórakozni,de megtaláltam a kettő között a mércét és tisztában vagyok mi a fontosabb.Én is csinálok hülyeségeket (sőőt)de attól miért kell minden kamaszt általánositani és ezen az oldalon (iss!) ugy feltüntetni mindek mintha semmi céllal elátott emberek lennék és csak innii,fiúzni tudunk.Én nem háborgni szeretnék,annál inkább nem veszekedni és vitába kerülni csupán egy magyarázatot kani.



Minden korosztály válaszait várom.Köszönöm szépen.

13 éves.Lány


2010. márc. 4. 18:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
74%

A Rubicont ballibsik készítik. Most nem azt mondom, hogy attól minden hülyeség, ami benne van, de nyilván igyekeznek olyasmiket bemutatni, ami a hátrányos dolgokat tolja előtérbe azokból a korokból. Ma például tömegek vesztik el a lakásukat, mert nem kapnak munkát, nem tudják fizetni a lakáshitelüket, aztán mehetnek az utcára éhen halni, megfagyni, a kutyát se fogja érdekelni. Alig 25 éve is elképzelhetetlen volt ilyesmi.


A kérdezőt meg én nem akarom elbátortalanítani semmiben, majd rájön, ha odaér. Csak előbb az általánost, aztán meg a közepet kell befejezni, aztán a diplomával foglalkozni. Mindent a maga idejében :-)

2010. márc. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Elmondom,hogy középiskolás vagyok,6-osztályos és kitünő tanulo.Általánosban is kitünő voltam.Bár most matekból a féliv 4-es lett de a többi 5-ös..köszii
2010. márc. 4. 20:58
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

A helyesírásodból nem ez látszik pl.: az melett=amellett.

Na mindegy nem észt osztani szeretnék de való igaz hogy a homoszexualitás elég elterjedt volt, a középkorban is divatnak számított, csak nem tartottak melegfelvonulást. A híres emberek 50 %-a szintén meleg volt akkoriban, zeneszerzők, festők, költők ésatöbbi ésatöbbi...

2010. márc. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!