Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tini vagyok. Szeretnék melltar...

Tini vagyok. Szeretnék melltartót hordani, szerintetek lehet?

Figyelt kérdés

A méretem 70/A..eddig toppot hordtam,de most arra gondoltam hogy szivacsosat veszünk majd anyummal..Szerintetek lehet?

13/L


2010. márc. 6. 20:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
én egy anyuka vagyok lányunk ekkora mint te, és már hord, pont most vettünk 5 szép példányt egy vasatgabb szivacsút, hoyg olyan is legyen, az csinál egy kis plusz cicit, látványra persze, a többi vékony formázott szivacs és a kínaiban nagyon is jók vannak már 700 ft-tól 1500 ig, elég hamar kinövi, nem érdemes drágát, inkább legyen több színes, fehér, fekete, stb.és van választék ebben a méretben, pont 70 A B fazontól függ melyik lesz jó.
2010. márc. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem el melltartót hordani...12 éves vagyok és lány, 75/B-t hordok te is nyugodtan hordhatsz.
2010. márc. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A melltartó rossz, értem?:)


14/F

2010. márc. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
rám a 70/B-s melltartó pont jó,pont ˝beleesik˝ a cicim :) 14 vagyok, én vagyok a legidősebb az osztályban és nekem van a legkisebb mellem... -_- amugy bocs a off-ért de ezt most vhogy ide kellett irnom,nem folythattam magamba :D
2010. jún. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
:) Nálunk is már a lányok lassan B-t hordanak mikor én még az A-ban pont jó vagyok..De engem nem izgat,így jó nekem:) Különben ti hol vesztek melltartót?
2010. jún. 7. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!