Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? Anyával nem lehet...

Mit tegyek? Anyával nem lehet beszélni

Figyelt kérdés

Anya sosem hallgatott meg, sosem lehetett vele leülni beszélgetni. Folyamatosan vagy a laptopot nyomkodja vagy a telefonomat (neki nincs). Most is megkérdeztem mikor megyünk új gitártokot venni erre elkezdi kiabálva mindjàrt ideadja a gépet, nem is ezt kérdeztem, nem figyel rám. Aztán megint megkérdeztem erre mondta majd fizetéskor de én felajánlottam kifizetem a zsebpénzemből megint elkezdett veszekedni hogy miért nem hagyom gépezni, hazajön munkából fáradt nyugalmat akar. Ez csak egy példa volt a sok közül. Ma is hazajött éppen köszönt már Facebookozik magasrol lesz@r és már igy van pár éve. Szerinte buta vagyok, csunya vagyok, nem kellek majd senkinek, nem lesznek majd barátaim (elég sok van). Mit lehet tenni ilyen anyával? Nagyszüleim messze laknak de őket sem nagyon érdekli, apát nem ismerem, legjobb barátnőm tudja milyen anyám.

15/l


2015. aug. 3. 23:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnállak, szerintem próbáld meg szembesíteni a tényekkel. Állj elé és mondd el hogy mit gondolsz p, tényleg őszintén mindent mondj el neki. Hátha ez hat ra vagy ilyesmi. Ha gondolod írj privátot és ott beszélünk :)
2015. aug. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!