Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan tudnék anyával beszélni...

Hogyan tudnék anyával beszélni? Mutassam be nekik?

Figyelt kérdés

2 hete összejöttem egy sráccal. ő 21, én 16 éves vagyok. Én mondtam anyának, hogy találkozgatok vele. A munkahelye pont útba esik, és suli után néha be szoktam menni hozzá. Maximum félórával későbbi busszal szoktam hazamenni, mint mikor nem megyek be hozzá. Anya szerint futok utána.

A volt barátom nagyon kihasznált, megcsalt, és mondta anya, hogy ha ez a srác akar tőlem valamit, akkor majd keres. Meg hogy még nem volt normális kapcsolatom, ezért ne fussak utána.

Még én sem ismerem a szüleit, de az anyukájával beszéltem már telefonon. Az egész családja nagyon rendes, szimpatikus vagyok nekik, haverjaival is elvagyok.

Srác nagyon sokat dolgozik, munkahelyen kívül maximum heti 1x tudnánk találkozni. Hétvégén is találkoztam vele, ő hívott el randizni, vacsoráztunk, haza is hozott.

Mióta szakítottunk a volt barátommal, azóta 2 srác volt, akivel randizgattam, de végül nem lett belőle semmi. Gondolom azt hiszi anya, hogy nem ez a srác is olyan mint a másik kettő. Mutassam be őt a szüleimnek? Vagy hogyan tudnám megmondani neki, és elhitetni vele, hogy tényleg komolyan gondoljuk, és szeretjük egymást?


2014. dec. 1. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
2 hét után ezt még nem tudod sehogy bizonyítani, pláne 16 évesen felsoroltál itt már 4 pasit.
2014. dec. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

2 hét ismeretség után én nem mutatnám még be a szüleimnek!

Korai... Ráérsz még vele. Majd ha érzed,látod,h komolyodnak a dolgok.

2014. dec. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2 hét járás után mégis mit gondoltok komolyan?
2014. dec. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!