Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondoltok erről a testről?

Mit gondoltok erről a testről?

Figyelt kérdés
162 cím és 50 kg vagyok nagyon nem teszem magamnak és csak azt látom hogy hol kene fogyni vagy hasonló :/ a kérdés az lenne hogy egy ilyen "számokkal" rendelkező lányról mit gondoltok? 13/L előre is kösz a választ:)

2015. aug. 4. 00:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ugyan már, ez tökéletes.

Ha nem tetszik valami, nem fogyni kell, hanem formálni. Arra végezz erősítő gyakorlatokat.

2015. aug. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A számok nem mutatnak meg mindent(akármennyire is jó lenne). De véleményem szerint itt nem kívül, hanem belül van a hiba(nem, nem emésztési problémákról beszélek). Ez egy nagy probléma manapság, hogy megadják, hogy ilyen a "tökéletes test", ezt nem lehetne, ez teljesen relatív. Sajnos ennek ellenére rengeteg helyen látni ilyeneket, valamint azt is hogy az ún. celeb hölgyek sem a molett típusúak. Na mármost itt lép be a pénz, mivel a tömegkommunikációval egy adott sokak által elérhetetlen(nek tartott) valamit mutatnak, és erre rengeteg hasznos vagy haszontalan termék eladását tudják fölhúzni. Ugorjunk vissza a tömegkommunikációs elterjesztésre, ennek a hatása az is, hogy a fiatalság minekutána szinte állandóan szembesül ezzel, az vésődik beléjük, hogy ez meg az a jó, ami nem ilyen meg olyan az rossz, értéktelen stb. Tehát az egész fejben dől el(a szekrények nem, a szekrények a térben dőlnek el). Az egésznek a lényege az volt, hogy nem a külsővel van a gond, hanem hogy végre rá kéne jönnöd, hogy majd jön valaki(vagy nem, az élet egy sz*rosszendvics és minden nap egy újabb harapás), akinek pont úgy leszel tökéletes, ahogyan vagy. Nem az fontos, ami kívül van(persze az is számít), hanem ami belül. És válaszolva a kérdésre: tudja a halál, mint mondtam a számok nem mutatják meg a lényeget("A statisztika olyan, mint a bikini. Sokat mutat, de a lényeget eltakarja" *kacsint-kacsint*)
2015. aug. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
158 cm és 51 kg vagyok. Szerintem pont tökéletes.És mivel te magasabb vagy, mint én és kevesebb kiló, így még annyi felesleg sincs rajtad, mint rajtam. És kiszámoltam a BMI-det. 19,1. 18,5-től már sovány, szóval ne akarj te sehova fogyni.
2015. aug. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek ment a zöld kéz :)
2015. aug. 7. 10:30
 15/15 anonim ***** válasza:

163 cm vagyok, és 53-55 kg az átlag súlyom.

Esküvő előtt lefogytam (nem szándékosan) 48 kg-ra, és a kollégáim mondogatták, hogy vissza kéne szednem pár kilót, mert elég beteg kinézetem van. Az már tényleg nagyon kevés volt.


Semmi gond nincs az adataiddal. Ha nem érzed magad szépnek, akkor sportolj, formáld a tested, a mérleget meg felejtsd el!

2015. aug. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!